تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون رئیس جمهوری در امور زنان با اشاره به اینکه توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌تواند موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی مخصوصا در حوزه زنان و خانواده شود، گفت: اخذ تصمیمات صحیح اقتصادی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود. به گزارش ایسنا، شهیندخت مولاوردی در سفر به شهرکرد در نشست شورای اداری استان، اظهار کرد: مسائل […]

[ad_1]

معاون رئیس جمهوری در امور زنان با اشاره به اینکه توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌تواند موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی مخصوصا در حوزه زنان و خانواده شود، گفت: اخذ تصمیمات صحیح اقتصادی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

به گزارش ایسنا، شهیندخت مولاوردی در سفر به شهرکرد در نشست شورای اداری استان، اظهار کرد: مسائل اقتصادی، علم و فناوری، سیاست‌ خارجی، فضای مجازی و فرهنگ حوزه‌های مختلف مدنظر دولت هستند.

مولاوردی با بیان اینکه اخذ تصمیمات صحیح اقتصادی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود، گفت: توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌تواند موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی مخصوصا در حوزه زنان و خانواده شود.

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد: توسعه نامتوازن منابع که به دولت یازدهم ارث رسیده است، نباید مانع عدالت در ابعاد مختلف شود و عدالت جنسیتی نیز باید در نظر گرفته شود.

مولاوردی در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار کرد: در بحث واردات هدف دولت شکست واحدهای تولیدی داخلی نیست بلکه ورود فناوری‌های روز دنیا است.

معاون رئیس جمهوری تصریح کرد: با واگذاری امور به مردم و بخش خصوصی می‌توان به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کرد.

وی گفت: چهارمحال و بختیاری رتبه سوم کشور را در زمینه رشد سازمان‌های مردم‌نهاد از نظر کمی دارا است و در این استان پروژه تاب‌آوری اجتماعی اجرایی می‌شود.

مولاوردی در پایان خاطرنشان کرد: مرکز درمان ناباروری چهارمحال و بختیاری از جهاتی در سطح کشور بی‌نظیر است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس