تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کمیل قاسمی در دومین دیدار خود در المپیک ریو مقابل حریف آفریقایی خود، مقتدرانه به پیروزی رسید. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، کشتی گیر مازندرانی تیم ملی کشورمان که در دیدار نخست با نتیجه ۵ بر ۲ از سد حریف کانادایی خود گذشته بود در دومین کشتی خود به دیدار کمال […]

[ad_1]

کمیل قاسمی در دومین دیدار خود در المپیک ریو مقابل حریف آفریقایی خود، مقتدرانه به پیروزی رسید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، کشتی گیر مازندرانی تیم ملی کشورمان که در دیدار نخست با نتیجه ۵ بر ۲ از سد حریف کانادایی خود گذشته بود در دومین کشتی خود به دیدار کمال عبدالمطلب از مصر رفت و مقابل این قهرمان آفریقا با اقتدار پیروز شد.

کمیل در سه دقیقه اول این مسابقه ۳ امتیاز گرفت و در سه دقیقه دوم نیز  ۴ امتیاز گرفت و با نتیجه هفت بر صفر پیروز شد.

تصاویر شادی مردم در خانه کمیل قاسمی
تصاویر شادی مردم در خانه کمیل قاسمی

در گروه قاسمی گنو پتریاشویلی دارنده مدال برنز جهان از گرجستان،آلن زاسیف نایب قهرمان جهان از اوکراین و در بالای جدول نیز طاها آکگول قهرمان جهان از ترکیه، قرار دارد.

ترول دلاگنف دارنده مدال برنز جهان از آمریکا پیش از این دیدار جمال الدین ماگمدوف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان را شکست داد.

بلال ماخوف کشتی گیر عنوان دار روسیه و دارنده سه مدال طلای جهان و یک برنز المپیک نیز در این وزن برابر آلن زاسیف دارنده مدال نقره جهان در سال ۲۰۱۳ از اوکراین با نتیجه ۲ بر ۲ شکست خورد و از رسیدن به مرحله بعد بازماند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس