تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  سرپرست معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: تصادف اتوبوس با تریلی در کیلومتر ۲۵ محور سلفچگان – دلیجان در بامداد روز یکشنبه ۳۴ مصدوم به جا گذاشت. به گزارش ایرنا، مراد حیدری افزود: با اعلام خبر این حادثه، چهار دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودرو نجات از پایگاه همای سعادت […]

[ad_1]

 سرپرست معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: تصادف اتوبوس با تریلی در کیلومتر ۲۵ محور سلفچگان – دلیجان در بامداد روز یکشنبه ۳۴ مصدوم به جا گذاشت.

به گزارش ایرنا، مراد حیدری افزود: با اعلام خبر این حادثه، چهار دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودرو نجات از پایگاه همای سعادت دلیجان و یک دستگاه خودرو نجات از قم به محل حادثه اعزام شد.

وی اظهار کرد: ۱۷ مصدوم این سانحه رانندگی توسط گروه های امدادی هلال احمر و ۱۱ مصدوم توسط نیروهای اورژانس برای پیگیری امور درمانی به بیمارستان امام صادق (ع) دلیجان انتقال داده شدند.

وی ادامه داد: ۶ مجروح دیگر این سانحه رانندگی نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.

سرپرست معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: علت حادثه توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی در حال بررسی است.

سه روز گذشته نیز یک دستگاه مینی بوس حامل کارگران واحد سنگبری در محور محلات – خمین(آبگرم) هنگام عزیمت به محل کار واژگون شد که در این حادثه ۱۵ نفر مصدوم شدند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس