تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون پژوهشی وزیر علوم ازتشکیل ۸ کارگروه تخصصی توسط دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان، وحید احمدی معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: معاونت پژوهشی و فناوری وزارت علوم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی فعالیت‌هایی را انجام داده است دفتر ارتباط با صنعت […]

[ad_1]

معاون پژوهشی وزیر علوم ازتشکیل ۸ کارگروه تخصصی توسط دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان، وحید احمدی معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: معاونت پژوهشی و فناوری وزارت علوم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی فعالیت‌هایی را انجام داده است دفتر ارتباط با صنعت برای انجام مأموریت‌های خود وعملیاتی شدن برنامه ها اقدام به تشکیل ۸ کارگروه تخصصی شامل نفت وانرژی، دفاع، صنعت، هوافضا، صنایع و فناوری های دریایی، فناوری نانو و محیط زیست وانرژی کرده است.

احمدی گفت: در حوزه نفت وانرژی فعالیتهای زیادی اعم از انعقاد تفاهم نامه در صنایع بالادستی نفت و گاز و عقد موافقت نامه همکاری انجام طرح‌های اولویت دار صورت گرفته است.

معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه گفت: در حوزه فناوری نانو طرح شناسایی وارزیابی عملکرد مراکز و پژوهشکده های فعال در حوزه فناوری نانو تصویب شده است.

او افزود: یکی دیگر از حوزه هایی که دفتر ارتباط باصنعت در آن اقدامات ویژه ای انجام داده است حوزه محیط زیست وانرژی است. در راستای توسعه وهمکاری آموزشی ، پژوهشی و فناورانه تفاهم نامه همکاری با این سه مرکز امضا وبرنامه های زیست محیطی وزارت نفت در راستای تدوین برنامه ششم بررسی و ارائه شد.

به گفته احمدی شاخص انرژی و محیط زیست کشور به منظور برنامه ریزی در ارتقا کمی و کیفی شاخص های زیست محیطی و انرژی بررسی شده است.
۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس