تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته اقتصاد مقاومتی در این کمیسیون خبرداد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت، احمد انارکی گفت:برای بررسی دقیق و کارشناسی طرح ها، لوایح و موضوعات اقتصادی در کمیسیون اقتصادی،کمیته های تخصصی تشکیل شد. نماینده مردم رفسنجان درمجلس شورای اسلامی،ادامه داد:کمیته اقتصادمقاومتی برای تسریع درنیل به […]

[ad_1]

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته اقتصاد مقاومتی در این کمیسیون خبرداد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت، احمد انارکی گفت:برای بررسی دقیق و کارشناسی طرح ها، لوایح و موضوعات اقتصادی در کمیسیون اقتصادی،کمیته های تخصصی تشکیل شد.

نماینده مردم رفسنجان درمجلس شورای اسلامی،ادامه داد:کمیته اقتصادمقاومتی برای تسریع درنیل به اهداف اقتصاد مقاومتی درکمیسیون اقتصادی مجلس تشکیل شد.

این نماینده مردم درمجلس دهم افزود:براساس نظر اعضای کمیسیون اقتصادی،آقایان رحیم زارع به عنوان رئیس کمیته اقتصادمقاومتی،سیدناصرموسوی لارگانی نایب رئیس کمیته،احمد انارکی محمدی سخنگو،شهاب نادری دبیرکمیته و محمد رضا پور ابراهیمی داورانی به عنوان عضو کمیته مذکور انتخاب شدند.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:کمیته اقتصادمقاومتی پیشنهادات و نظرات کارشناسی این کمیته را به اعضای کمیسیون اقتصادی ارائه خواهد کرد و هماهنگی لازم را با نهادهای ذیربط انجام می دهد.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس