تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: تا پایان دولت یازدهم نخستین کمپ رهبران جوان ایرانی را در شیراز تشکیل می‌دهیم. محمدرضا رستمی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: کمپ رهبران جوان ایرانی در مساحت ۱۰ هزار متر برگزار خواهد شد. زمین این کمپ تهیه شده و در حال ساخت سوله‌های این کمپ […]

[ad_1]

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: تا پایان دولت یازدهم نخستین کمپ رهبران جوان ایرانی را در شیراز تشکیل می‌دهیم.

محمدرضا رستمی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: کمپ رهبران جوان ایرانی در مساحت ۱۰ هزار متر برگزار خواهد شد. زمین این کمپ تهیه شده و در حال ساخت سوله‌های این کمپ هستیم.

وی در ادامه گفت: ظرفیت این سوله‌ها ۲۰۰۰ نفر است و قرار است در حوزه‌ها و موضوعات گوناگون مانند نفت و گاز و محیط زیست میزبان رهبران جوان ایرانی باشد.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به بازدید هیاتی از سازمان کنفرانس اسلامی از شیراز به عنوان نامزد دومین پایتخت جوانان جهان اسلام، اظهار کرد: نمایندگانی از سازمان کنفرانس اسلامی از تاسیسات این شهر مانند هتل و زیرساخت‌های فرهنگی بازدید و با استاندار فارس و شهردار شیراز دیدار کردند. ما از مسئولان استانی خواستیم که کمپ جوانان ایرانی را نیز به نمایندگان سازمان کنفرانس اسلامی نشان دهند.  

رستمی در پایان با بیان اینکه به احتمال زیاد شیراز به عنوان دومین پایتخت جوانان جهان اسلام انتخاب می‌شود، گفت: این شهر امکانات و زیرساخت‌های بسیار خوبی دارد و سازمان‌های مردم نهاد فعالی در شیراز فعالیت می‌کنند و تا سه ماه آینده باید دومین پایتخت جوانان جهان اسلام مشخص شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس