تاریخ انتشار: ۰۵ بهم ۱۳۹۴
در بیانیه شورای عالی اصلاح طلبان مطرح شد؛

بیانیه شماره ۴ شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان با توجه به وضعیت کنونی اصلاح‌طلبان و برنامه‌های آنها در شرایط کنونی منتشر شد.

به گزارش “گذارنیوز”  متن بیانیه شماره  ۴ شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان به این شرح است:

به امید روزهای بهتر پایدار و استوار برای تحقق رونق اقتصادی و بهبود همه جانبه شرایط کشور، ‌ادامه می‌دهیم. ما بر این باوریم که مجلس شورای اسلامی بالا‌ترین نهاد حاکمیت مردم و بهترین ظرفیت برای برآورد مطالبات ایشان است.

ما قاطعانه برای تکرار تجربه خرداد ۱۳۹۲ و برداشتن گام دوم همه امکانات و توانایی‌های خود را به کار خواهیم گرفت تا در شرایط پساتحریم، ‌ بهره‌مندی از ظرفیت صندوق رای را به عنوان کم هزینه‌ترین ساز و کار محقق سازیم.

هرچند رد و عدم احراز صلاحیت گسترده اصلاح طلبان امکان خدمتگزاری را از تعدادی از موثر‌ترین نخبگان کشور سلب می‌کند، ‌اما امکان ورود خون جدید در رگ‌های تفکر اصلاح‌طلبی را فراهم می‌آورد و گردش نخبگان با رویکرد حضور مبتنی بر برنامه را به عنوان سرمایه ارزشمندی برای کشور به ارمغان می‌آورد.

بی‌تردید اتحاد و انسجام اصلاح‌طلبان افزایش امنیت و حفظ منافع جمهوری اسلامی ایران را به همراه خواهد داشت.

بیکاری، افزایش حاشیه نشینی و مسایل و مشکلات دیگر جدی است و تشکیل مجلسی با حضور عقلا و میانه رو‌ها و افراد معتدل برای کاهش آسیب‌های منبعث از افراط و تفریط ضروری است.

ما برای تشکیل مجلس مردمی که توسعه و تعالی کشور را در صدر برنامه‌های خود قرار داده است، از شما مردم ایران دعوت می‌کنیم با پرهیز از رفتار هیجانی و احساسی با تکیه بر آرامش و تدبیر، ‌با حضور فعال و گسترده در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ‌زمینه را برای خروج کشور از رکود و ایجاد رونق اقتصادی فراهم آورید. بدیهی است، حضور گسترده در پای صندوق‌های رای کلید توفیق آینده است.

۵ بهمن ۱۳۹۴

شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس