تاریخ انتشار: ۲۱ اسف ۱۳۹۴
قدرتعلی حشمتیان:

رئیس جبهه متحد مستقلین و اعتدالگرایان گفت: محور و رهبر فراکسیون مستقلین در مجلس دهم علی مطهری خواهد بود.

قدرتعلی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان در گفت‌وگو با فارس، به حماسه هفتم اسفندماه اشاره کرد و اظهار داشت: انتخابات بسیار پرشور و حماسه‌آفرینی داشتیم و مردم همیشه در صحنه کشورمان به صورت گسترده به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند.

وی افزود: ۶۹ کاندیدای مستقل و اعتدالگرا را در ۷ اسفندماه به مجلس فرستادیم و برای ۶۹ کرسی باقی‌مانده نیز ۲۳ نامزد مستقل و اعتدالگرا داریم که برای دور دوم از آنها حمایت خواهیم کرد.

حشمتیان با بیان اینکه در مجلس دهم سه فراکسیون اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقلین و اعتدالگرایان داریم، گفت: محور و رهبر فراکسیون مستقلین در مجلس دهم علی مطهری خواهد بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مستقلین برای ریاست مجلس کاندیدا خواهند داشت یا خیر، گفت: هنوز در این مورد به جمع‌بندی نرسیده‌ایم، چرا که باید نخست، فراکسیون‌ها شکل بگیرد و بعد رایزنی‌ها برای ائتلاف صورت داد، اما مستقلین کسب نائب‌رئیسی اول به صورت جد تلاش خواهند کرد.

رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان با بیان اینکه رقابت بین عارف و لاریجانی برای ریاست مجلس صورت می‌گیرد، گفت: مستقلین در دور دهم مجلس، فراکسیون قوی‌ای تشکیل خواهند داد و در تمام معادلات مجلس چه از اعضای هیأت رئیسه و کمیسیون‌های تخصصی مؤثر خواهند بود.

وی در پایان افزود: اگرشورای نگهبان قدری فضا را باز می‌کرد و چهره‌های شاخص را رد صلاحیت نمی‌کرد، قطعاً مشارکت مردم بیشتر و مجلس قویتری داشتیم. به هرحال امیدواریم که منتخبین مردم مجلسی آرام وبه دور از افراط و تفریط تشکیل دهند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس