تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب، گفت: اصل تشکیل شورای عالی انتخاباتی اصلاح‌طلبان به درخواست خود شورای هماهنگی بود که می‌خواسته مشکلات مربوط به اختلافات درون خود و سایر احزاب و گروه‌ها را مرتفع کند که با موافقت آقای خاتمی این شورا شکل گرفت و به موفقیت‌هایی هم رسید. به گزارش ایسکانیوز، علی صوفی در ارتباط […]

[ad_1]

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب، گفت: اصل تشکیل شورای عالی انتخاباتی اصلاح‌طلبان به درخواست خود شورای هماهنگی بود که می‌خواسته مشکلات مربوط به اختلافات درون خود و سایر احزاب و گروه‌ها را مرتفع کند که با موافقت آقای خاتمی این شورا شکل گرفت و به موفقیت‌هایی هم رسید.

به گزارش ایسکانیوز، علی صوفی در ارتباط با نامه ۷ حزب و تشکل اصلاح‌طلب مبنی بر اتمام کار شورای عالی انتخاباتی اصلاح‌طلبان، اظهار کرد: از ۷ امضاء کننده نامه دو تشکل امضای خود را پس گرفته‌اند و ۵ حزب باقی‌مانده هم می‌بایست تنها در مورد سرنوشت خودشان صحبت کنند؛ منظورم این است که آنها نباید پایان کار شورای عالی انتخاباتی اصلاح‌طلبان را اعلام کنند؛ چرا که این شورا در جلسه ۲۵ مرداد برای یک سال دیگر تا انتخابات سال ۹۶ خود را ابقاء کرده است.

وی ادامه داد:‌حتی آنها نمی‌توانند ادعا کنند که همکاری شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با شورای عالی انتخاباتی به اتمام رسیده است؛ چرا که یکشنبه هفته گذشته علی تاجرنیا رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی از همکاری این شورا با شورای عالی انتخاباتی اصلاح‌طلبان خبر داد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب، خاطرنشان کرد: اصل تشکیل شورای عالی انتخاباتی اصلاح‌طلبان به درخواست خود شورای هماهنگی بود که می‌خواسته مشکلات مربوط به اختلافات درون خود و سایر احزاب و گروه‌ها را مرتفع کند که با موافقت آقای خاتمی این شورا شکل گرفت و به موفقیت‌هایی هم رسید.

وی در ادامه گفت: اگر این ۵ حزب نمی‌خواهند برای انتخابات آتی با سایر اصلاح‌طلبان همکاری کند مشکلی نیست اما نکته جالب این است که تماس‌های زیادی از سوی بدنه این احزاب با ما صورت گرفته است که اعلام می‌کنند با نظر مطرح شده مخالف هستند و جدا از نظر دبیران کل خود به همکاری با شورای عالی ادامه خواهند داد.

صوفی در بخش دیگری از این گفت‌وگو با اشاره به ترکیب شورای عالی انتخاباتی اصلاح‌طلبان، خاطرنشان کرد: همان‌طور که پیش‌تر گفته شد شورای عالی انتخابات اصلاح‌طلبان برای یک سال آینده به فعالیت خود ادامه می‌دهد. محور فعالیتش هم برای پیروزی در انتخابات‌های سال ۹۶ همکاری با تمام احزاب، گروه‌ها، افراد حقیقی و حقوقی است که به این شورا پیوسته‌اند و به دنبال انسجام و اتحاد میان این جریان سیاسی هستند.

وی در پایان به ایسنا گفت:‌ بالأخره وجود اختلافاتی در میان شورای هماهنگی جبهه اصلاحات طبیعی است و این‌طور نیست که هر مصوبه‌ای که در این شورا به تصویب می‌رسد با نظر تمام اعضا باشد. ما به نظر مخالفان احترام می‌گذاریم اما این انتقاد را هم داریم که نباید اختلافات داخلی خود را رسانه‌ای کنند و افکار عمومی را متشنج نمایند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس