تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر آموزش و پرورش از تشکیل شورایی برای رسیدگی به وضعیت مناطق محروم کشور خبرداد. به گزارش ایلنا، علی اصغر فانی به دستاوردهای دولت در حوزه آموزش و پرورش پرداخت و در این باره گفت: وزارت آموزش و آموزش طی سه سال فعالیت در دولت تدبیر و امید توانسته، اقدامات خوب و قابل قبولی […]

[ad_1]

وزیر آموزش و پرورش از تشکیل شورایی برای رسیدگی به وضعیت مناطق محروم کشور خبرداد.

به گزارش ایلنا، علی اصغر فانی به دستاوردهای دولت در حوزه آموزش و پرورش پرداخت و در این باره گفت: وزارت آموزش و آموزش طی سه سال فعالیت در دولت تدبیر و امید توانسته، اقدامات خوب و قابل قبولی را انجام دهد که انسداد مبادی بی سوادی از جمله این موارد است.


وی در ادامه با بیان اینکه این وزارتخانه در سال گذشته ۷۶ هزار کودک لازم التعلیم را ثبت نام کرده، تصریح کرد: همچنین وزارت آموزش و پرورش برای رسیدگی بیشتر به مناطق محروم؛ شورایی را راه اندازی کرده است، این شورا وضعیت آموزشی چهار منطقه جنوب ایلام، سیستان و بلوچستان، آذربایجان، هرمزگان رسیدگی می کند.

علی اصغر فانی به طرح های دولت اشاره کرد و افزود: دولت تمامی تلاش خود را برای برقراری عدالت آموزشی انجام می دهد. در حال حاضر کشور دارای ۱۱۰ مدرسه تک دانش آموزی و ۴۸۰۰ مدرسه کمتر از ۵ دانش آموز است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس