تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۴
بهترین دفاع چپ ایران

مجتبی محرمی دفاع چپ تاریخی فوتبال ایران به سبک خوداز هوادارانی که وی را به عنوان دفاع چپ بعد از انقلاب انتخاب کردند، تشکر کرد.

به گزارش “گذار خبر”، مجتبی محرمی که محبوبیت خاصی در بین طرفداران فوتبال دارد با این عکس جالب از هواداران تشکر کرده است. محرمی دراواخر دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ جزو بهترین بازیکنان تیم ملی و پرسپولیس بود و درخشش او همیشه در ذهن همه فوتبالدوستان ایرانی باقی مانده است. او امشب در برنامه نود با اختلاف عنوان بهترین دفاع چپ ایران را به دست خواهد آورد.

محرمی این عنوان را بالاتر از مهرداد میناوند و رضا شاهرودی به دست آورده است. مهرداد میناوند دفاع چپ سابق تیم ملی که مثل محرمی عضو پرسپولیس بوده رکورددار بازی در لیگ قهرمانان اروپا با بین لژیونرهای ایرانی در تیم اشتورم گراتس است و رضاشاهرودی که استیل فوق العاده ای داشت، یکی از جذاب ترین و خوش نقش ترین دفاع های چپ ماست. از استقلال هم صادق ورمزیار و اصغر حاجیلو دو کاپیتان سابق آبی پوشان در جمع نامزدهای بهترین دفاع های چپ تاریخ بودند که رده های بعدی را ازآن خود کردند.

دفاع چپ از پست هایی بود که فرد برتر آن از ابتدا مشخص بود و تقریبا هیچ کس تردیدی نداشت که مجتبی محرمی این عنوان را بالاتر از دیگران به دست خواهد آورد. جالب اینکه مهردادمیناوند نیز این عنوان را به محرمی تبریک گفته است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس