تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی هیئت رئیسه مجلس محورهای نشست مشترک هیأت رئیسه مجلس با دبیر و اعضای شورای نگهبان را تشریح کرد. به گزارش ایسکانیوز، بهروز نعمتی در تشریح نشست مشترک امروز هیأت رئیسه مجلس با آیت الله جنتی دبیر و اعضای شورای نگهبان، گفت: این نشست امروز با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس و اعضای هیأت […]

[ad_1]

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس محورهای نشست مشترک هیأت رئیسه مجلس با دبیر و اعضای شورای نگهبان را تشریح کرد.

به گزارش ایسکانیوز، بهروز نعمتی در تشریح نشست مشترک امروز هیأت رئیسه مجلس با آیت الله جنتی دبیر و اعضای شورای نگهبان، گفت: این نشست امروز با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس و اعضای هیأت رئیسه مجلس، آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان و اعضای این شورا برگزار شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، افزود: نشست امروز اعضای هیأت رئیسه مجلس با اعضای شورای نگهبان بسیار مثبت بود و این نشست حدود چهار ساعت به طول انجامید و دو طرف موضوعات مختلفی درباره وظایف و اقدامات صورت گرفته را بیان کردند.

نعمتی گفت: با توجه به دغدغه های موجود در خصوص طرح ها و لوایح و اصلاح قانون انتخابات، در نشست امروز مذاکرات و بحث های بسیاری مطرح شد و خوشبختانه دو طرف از محورها و موارد مذاکره شده، رضایت داشتند و در نهایت مقرر شد که این نشست های مشترک به صورت فصلی با دستور کار مشخص، برگزار شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: همچنین در نشست امروز مسائل دیگری مانند موضوع اصل ۷۵ بودن طرح ها، اصلاح قانون انتخابات، نوع تعاملات مجلس با شورای نگهبان مورد رسیدگی قرار گرفت.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس