تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به نظر می‌رسد که هنوز مصدومیت بنزما به طور کامل بهبود نیافته است و این مهاجم فرانسوی در دیدار هفته اول تیمش برابر رئال سوسیداد غایب خواهد بود.​​​​​​​ به گزارش ایلنا، بنزما ۱۲ دیدار از ۲۶ بازی آخر رئال مادرید به علت مصدومیت را از دست داده و بعد از غیبت در تعداد زیادی […]

[ad_1]

به نظر می‌رسد که هنوز مصدومیت بنزما به طور کامل بهبود نیافته است و این مهاجم فرانسوی در دیدار هفته اول تیمش برابر رئال سوسیداد غایب خواهد بود.​​​​​​​

به گزارش ایلنا، بنزما ۱۲ دیدار از ۲۶ بازی آخر رئال مادرید به علت مصدومیت را از دست داده و بعد از غیبت در تعداد زیادی از دیدارهای پیش فصل اردوی رئال، حالا به نظر می رسد حداقل هفته اول لالیگا را از دست  خواهد داد. مصدومیت اخیر بنزما از ناحیه کمر و لگن بوده است. 


از زمان پیوستن بنزما به رئال در سال ۲۰۰۹، این مهاجم ۲۸ ساله تنها ۲۶ بازی رئال را از دست داده بود اما در چند ماه اخیر، بارها زیدان مجبور به عدم استفاده از این بازیکن گلزن شده است.


با بازگشت آلوارو موراتا، گلزن جوان و اسپانیایی رئال مادرید به این تیم، حالا زیدان یک گزینه آماده دیگر برای قرار دادن در نوک پیکان هجومی تیمش دارد و بنزما زمان بیشتری برای گذراندن دوران آماده سازی خواهد داشت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس