تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۴

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در اطلاعیه‌ای تمهیدات ویژه مراسم تشییع پیکر جانباختگان فاجعه منا را تشریح کرد.

به گزارش “گذارخبر”  در این اطلاعیه آمده است: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران فردا یکشنبه دوازدهم مهرماه از ساعت ۸ صبح اقدام به جابجایی شهروندان از میادین

خراسان (بلوار قیام)، رسالت، شهرک شهید محلاتی، فلکه دوم تهرانپارس، نازی آباد، راه آهن، آزادی، فلکه دوم صادقیه، شهرری، پایانه شهید سروری به دانشگاه تهران جهت شرکت در مراسم تشییع پیکر جانباختگان فاجعه منا می‌کند.

در پایان مراسم نیز شرکت کنندگان می‌توانند از محل‌های مشخص شده به مبادی اولیه بازگردند.

آماده‌باش آتش‌نشانی برای تشییع قربانیان فاجعه منا

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آماده باش آتش نشانی برای مراسم تشییع پیکر جانباختگان فاجعه منا خبر داد.

سید جلال ملکی درباره تمهیدات آتش نشانی پایتخت در مراسم تشییع جانباختگان فاجعه منا به ایسنا گفت: برابر هماهنگی‌های انجام شده این مراسم در ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه در محدوده دانشگاه تهران آغاز می‌شود و سازمان آتش نشانی نیز از یک ساعت قبل از شروع مراسم در معابر اطراف دانشگاه تهران مستقر خواهد شد.

وی با بیان اینکه آتش نشانی ۱۰ خودرو و موتور سیکلت را در این روز به کار خواهد گرفت، افزود: بیش از ۳۰ آتش نشان نیز تامین ایمنی این مراسم را بر عهده خواهند گرفت. ضمن اینکه تمامی ایستگاه های اطراف محل برگزاری نیز در آماده‌باش هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه مدیران آتش نشانی نیز از محل بازدید خواهند کرد، افزود: شهروندان در صورت بروز هرنوع حادثه احتمالی می‌بایست ضمن حفظ خونسردی خود به ماموران مستقر آتش‌نشانی مراجعه کرده با ۱۲۵ تماس بگیرند.

به گفته ملکی آتش‌نشانان تا پایان مراسم و تخلیه معابر از جمعیت در محل حضور خواهند داشت.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس