تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران طی پیامی درگذشت امدادگر داوطلب این مجموعه را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، در پیام حسین کتابدار آمده است: « انا لله و انا الیه راجعون خبر رفتن امدادگر عزیزمان از بین ما، خبری ساده نیست که […]

[ad_1]

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران طی پیامی درگذشت امدادگر داوطلب این مجموعه را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، در پیام حسین کتابدار آمده است:

« انا لله و انا الیه راجعون

خبر رفتن امدادگر عزیزمان از بین ما، خبری ساده نیست که بتوان به راحتی از آن عبور کرد.

درس‌هایی در زندگی بسیاری از افراد نهفته است که می‌توان با دریافت نکات مثبت و کلیدی آن، مسیر زندگی خود را متحول ساخت و طور دیگری به ادامه زندگی نگریست. همچنین رفتن عزیزانی از بین ما به دیار ابدی و اثرات مثبت و عمیقی که در طول حیات‌شان در این دیار فانی بر جای گذاشته‌اند به ما یادآوری می‌کند و راه رسیدن به سعادت را نمایان‌تر. زندگی امدادگران نیز درس‌هایی این چنین به ما می‌آموزد…

عروج امدادگری جوان که تا چندی پیش در بین تمامی انسان‌ها و در بین هیاهو و دغدغه‌های زندگی روزمره، بدون هیچگونه چشم داشتی و بصورت داوطلبانه با پوشیدن لباس امدادگری هلال احمر به نجات جان همنوعان خود می‌‏شتافت، غمی بزرگ را بر جان اینجانب، پرسنل، امدادگران و تمامی اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان تهران قرار داد. همراهی با او چه زود گذشت و با خوبی‌هایش به خاطره‌ها سپرده شد.

درگذشت مرحوم پیام بنی هاشمی، از نجاتگران با سابقه و جوان جمعیت هلال احمر استان تهران و عضو فعال هلال احمر شهرستان شمیرانات را به خانواده بزرگ و انسان‌دوست هلال احمر، اعم از امدادگران، نجاتگران، اعضای داوطلب، خویشاوندان و آشنایان نسبی و سببی وی تسلیت عرض نموده و از درگاه خالق متعال برای آن نجاتگر عزیز سفر کرده، طلب رحمت و مغفرت، و برای خانواده و تمامی بازماندگانشان صبری جمیل را مسئلت می‌نمایم.»

به گزارش ایسنا، پیام بنی هاشمی، امدادگر۳۷ ساله سازمان امداد و نجات استان تهران و عضو تیم رفتینگ( قایق سواری در آب‌های خروشان)،  جمعه شب، ۲۹ مرداد ماه، در حال تمرین و آموزش به شاگردان خود، در رودخانه هراز استان مازندران، به زیر قایق کشیده می‌شود و فوت می‌کند. البته وی در ماموریت نبوده است و خود برای تمرین شاگردانش اقدام کرده بود. بنی‌هاشمی از سال ۱۳۸۰ در بخش امداد کوهستان شمیرانات استان تهران فعالیت خود را آغاز کرده بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس