تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۴

فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی با صدور نامه‌ای خواستار تسریع در اجرای مصوبه اخیر شورای نظارت بر صداوسیما مبنی بر لغو همکاری با افرادی که آن‌ها را «هنرمندان هنجارشکن» نامیده‌اند، شد. به گزارش گذارنیوز متن این نامه که به امضاء اعضای فراکسیون روحانیت مجلس رسیده و وب‌سایت سینما پرس آن را منتشر کرده، به شرح زیر […]

فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی با صدور نامه‌ای خواستار تسریع در اجرای مصوبه اخیر شورای نظارت بر صداوسیما مبنی بر لغو همکاری با افرادی که آن‌ها را «هنرمندان هنجارشکن» نامیده‌اند، شد.

روحانیت

به گزارش گذارنیوز متن این نامه که به امضاء اعضای فراکسیون روحانیت مجلس رسیده و وب‌سایت سینما پرس آن را منتشر کرده، به شرح زیر است:


جناب آقای دکتر سرافراز
رئیس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

مستحضرید که بر اساس مصوبه اخیر شورای نظارت بر صداوسیما، هنرمندان و مجریان صداوسیما اگر در شبکه های اجتماعی تصاویری از خود بگذارند که با شئونات اخلاقی و موازین دینی منافات داشته باشد، سازمان موظف است از آن‌ها استفاده نکند، ولی مطلع شدیم که به این مصوبه بی اعتنایی شده است.
Majles-Sarafraz-saham-newsبا عنایت به اهمیت بالا و اثرگذاری قابل توجه صداوسیما در فرهنگ سازی و تغییر باورها و اعتقادات مردم انتظار داریم در اسرع وقت این مصوبه را اجرایی نمایید و از ظرفیت بالای هنرمندان متعهد و متدین برای جایگزینی بهره‌مند گردید.

فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس