تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] با این حال باید به این نکته اشاره کرد در سه هفته حضور سوشا مکانی در ترکیب میندالن این تیم شکست نخورده است. میندالن با حضور سوشا مکانی در هفته بیست و یکم لیگ ۲ نروژ میزبان ساند فورد بود که این بازی با نتیجه مساوی دو بر دو پایان یافت. به گزارش “ورزش […]

[ad_1]

با این حال باید به این نکته اشاره کرد در سه هفته حضور سوشا مکانی در ترکیب میندالن این تیم شکست نخورده است.

میندالن با حضور سوشا مکانی در هفته بیست و یکم لیگ ۲ نروژ میزبان ساند فورد بود که این بازی با نتیجه مساوی دو بر دو پایان یافت.

به گزارش “ورزش سه”، با این حال باید به این نکته اشاره کرد در سه هفته حضور سوشا مکانی در ترکیب میندالن این تیم شکست نخورده است. میندالن هم اکنون با ۳۲ امتیاز تیم هفتم لیگ ۲ نروژ است.

از این رقابت ها دو تیم به طور مستقیم به دسته اول صعود می کنند و تیم های سوم تا ششم در مرحله پلی آف صعود حضور خواهند یافت و از بین این چهار تیم هم یک تیم به لیگ یک صعود خواهد کرد.

سوشا مکانی در سه بازی اخیر که در ترکیب تیم میندالن قرار گرفته است سه گل خورده است. اما درخشش او در بازی با کیسا مورد توجه رسانه های نروژ قرار گرفته است. در این بازی دو تیم به نتیجه مساوی بدون گل دست یافتند.  از آنجایی که در دقیقه ۴۰ بازی میندالن ده نفره شد حریف فشار زیادی روی دروازه این  تیم وارد کرد که با درخشش سوشا مکانی هم حملات خنثی شد. میندالن با حضور سوشا مکانی در بازی با آسانه هم ۴-۱ پیروز شد.

این تیم یک پله دیگر صعود کند شانس حضور به مرحله پلی آف و در نهایت لیگ یک را خواهد داشت.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس