تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] لیورپول پس از پیروزی ۴-۳ هفته اول در زمین آرسنال، مقابل برنلی ۲-۰ مغلوب شد تا همه فوتبال دوستان را شوکه کند. دیدار تیم های تاتنهام و لیورپول لحظاتی پیش با نتیجه تساوی ۱-۱ خاتمه یافت تا پوچتینو و کلوپ، امتیازات را بین یکدیگر تقسیم کنند.   به گزارش “ورزش سه”، لیورپول پس از […]

[ad_1]

لیورپول پس از پیروزی ۴-۳ هفته اول در زمین آرسنال، مقابل برنلی ۲-۰ مغلوب شد تا همه فوتبال دوستان را شوکه کند.

دیدار تیم های تاتنهام و لیورپول لحظاتی پیش با نتیجه تساوی ۱-۱ خاتمه یافت تا پوچتینو و کلوپ، امتیازات را بین یکدیگر تقسیم کنند.

 

به گزارش “ورزش سه”، لیورپول پس از پیروزی ۴-۳ هفته اول در زمین آرسنال، مقابل برنلی ۲-۰ مغلوب شد تا همه فوتبال دوستان را شوکه کند. تاتنهام، تیم سوم فصل گذشته نیز پس از تساوی هفته اول برابر اورتون موفق شد پالاس را ۱-۰ مغلوب کرده و ۴ امتیازی شود.

 

 

لیورپول در وایت هارت لین بازی را بهتر و هجومی تر از تاتنهام آغاز کرد و خیلی زود و در دقیقه ۵ می توانست توسط کوتینیو به گل برسد. پاس دقیق فیرمینو درون محوطه جریمه به کوتینیو رسید؛ در حالیکه در چند قدمی دروازه، کسی را مقابلش خود نمی دید اما ضربه این ستاره برزیلی را وورم با پا و به شکلی معجزه وار مهار کرد تا شاگردان کلوپ از رسیدن به یک گل حتمی محروم شوند.

 

 

تاتنهام به مرور خود را در زمین پیدا کرد اما قادر به خلق موقعیت های ۱۰۰ درصد نبود. یک بار داله آلی با شوت خود می توانست کار را به تساوی بکشاند اما ماتیپ(مدافع لیورپول) در میانه راه توپ را برگشت داد.

بازی در نیمه اول در حال اتمام بود که لیورپول به یک پنالتی دست یافت. خطای لاملا روی فیرمینو در گوشه محوطه جریمه را داور پنالتی تشخیص داد تا میلنر آن را به گل تبدیل کند. نیمه اول با همین یک گل به سود لیورپول خاتمه یافت.

 

 

تاتنهام نیمه دوم را برای جبران گل خورده هجومی تر آغاز کرد اما این لیورپول بود که دقیقه ۵۴ به گل دست یافت؛ گلی که البته آفساید اعلام شد. واینالدوم با یک پاس عمقی، لالانا را صاحب توپ کرد و پاس عرض این بازیکن را مانه به تور تاتنهام رساند اما کمک داور، گل را به دلیل اینکه لالانا یک قدم در آفساید قرار داشت مردود اعلام کرد.

 

تاتنهام پس از دو فرصت عالی که توسط اریکسن از دست داد دقیقه ۷۲ توسط دنی رز به گل رسید. پاس آیلدروایرلد در کناره سمت راست زمین به دایر رسید. نفوذ و سانتر این بازیکن، با اشتباه مدافعان لیورپول به دنی رز رسید و شوت این بازیکن نیز از زیر پاهای مینیوله به تور دروازه لیورپول نشست.

 

 

در ادامه، هر دو تیم فرصت هایی برای گلزنی داشتند اما توپ دیگری از خط دروازه ها نگذشت تا این بازی جذاب با تساوی ۱-۱ به اتمام برسد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس