تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴

با وجود مخالفت برخی دولتمردان و نمایندگان مجلس، استقلال و پرسپولیس سه میلیارد تومان بودجه دولتی گرفتند تا در نقل و انتقالات بتوانند بازیکن بخرند. به گزارش گذار نیوز،  درحالیکه برخی از نمایندگان مجلس و حتی معاونان وزیر ورزش مخالف پرداخت پول به استقلال و پرسپولیس از بودجه دولتی بودند، با خبر شدیم این دو […]

با وجود مخالفت برخی دولتمردان و نمایندگان مجلس، استقلال و پرسپولیس سه میلیارد تومان بودجه دولتی گرفتند تا در نقل و انتقالات بتوانند بازیکن بخرند.

پرسپولیس

به گزارش گذار نیوز،  درحالیکه برخی از نمایندگان مجلس و حتی معاونان وزیر ورزش مخالف پرداخت پول به استقلال و پرسپولیس از بودجه دولتی بودند، با خبر شدیم این دو تیم  دو میلیارد تومان از صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان وزارت ورزش و البته یک میلیارد هم از سازمان لیگ دریافت کرده و در نقل و انتقالات با این پول‌ وارد بازار شده‌اند.

این پول که طی روزهای گذشته به دو باشگاه تزریق شده دست مسئولان را باز گذاشته تا با گزینه های مد نظر کادر فنی برای حضور در تیم شان وارد مذاکره شوند. هر چند به نظر می رسد این مبلغ در مقابل رقم‌های قرارداد فوتبالیست ها عددی نیست!

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس