تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا به نقل از آناتولی، «تانژو بیلگیچ» سخنگوی وزارت خارجه ترکیه با اعلام اینکه ترکیه نتایج انتخابات اخیر دومای روسیه در شبه‌جزیره کریمه را قبول ندارد، گفت: نتایج انتخابات اخیر در شبه‌جزیره کریمه از منظر حقوقی در نزد ما از درجه اعتبار ساقط است. بلگیچ در پاسخ به سوالی در […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا به نقل از آناتولی، «تانژو بیلگیچ» سخنگوی وزارت خارجه ترکیه با اعلام اینکه ترکیه نتایج انتخابات اخیر دومای روسیه در شبه‌جزیره کریمه را قبول ندارد، گفت: نتایج انتخابات اخیر در شبه‌جزیره کریمه از منظر حقوقی در نزد ما از درجه اعتبار ساقط است.


بلگیچ در پاسخ به سوالی در این مورد، تاکید کرد، ترکیه با توجه به حقوق بین‌الملل به حمایت خود از تمامیت ارضی اوکراین ادامه خواهد داد، ما انتخابات اخیر در فدراسیون روسیه را نیز از این زاویه ارزیابی می‌کنیم؛ با توجه به این نتایج انتخابات اخیر در شبه‌جزیره کریمه از منظر حقوقی در نزد ما از درجه اعتبار ساقط است.


انتخابات دومای روسیه، یکشنبه هفته گذشته برگزار و در آن حزب روسیه متحد وابسته به «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری این کشور اکثریت کرسی‌های مجلس را از آن خود کرد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس