تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اعضای تیم ملی فوتبال چین در حالی به ورزشگاه شن‌یانگ آمدند که پیش از آنها اعضای تیم ملی به ورزشگاه رسیده بودند. به گزارش ایلنا، دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل چین در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در حالی از ساعت ۱۹:۳۵ به وقت محلی (۱۶:۰۵ به وقت تهران) در ورزشگاه […]

[ad_1]

اعضای تیم ملی فوتبال چین در حالی به ورزشگاه شن‌یانگ آمدند که پیش از آنها اعضای تیم ملی به ورزشگاه رسیده بودند.

به گزارش ایلنا، دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل چین در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در حالی از ساعت ۱۹:۳۵ به وقت محلی (۱۶:۰۵ به وقت تهران) در ورزشگاه شن‌یانگ آغاز می‌شود که دو تیم به خوبی آماده این دیدار شده‌اند.


*ملی‌پوشان فوتبال ایران ساعت ۱۷:۵۰ به وقت محلی وارد ورزشگاه شدند و اعضای تیم ملی چین هم ساعت ۱۸ به ورزشگاه رسیدند.


*هنوز تعداد زیادی از صندلی‌های ورزشگاه شن‌یانگ خالی است، اما با توجه به تجمع فراوان چینی‌ها بیرون از ورزشگاه پبش‌بینی می‌شود تمام صندلی‌ها تکمیل شود.


*رختکن تیم ملی دو ساعت مانده به آغاز بازی توسط تدارکات تیم آماده شده بود که در رختکن پیراهن شماره ۲۱ اشکان دژاگه نیز وجود داشت. این در حالی بود که دژاگه به دلیل مصدومیت در لیست ۲۳ نفره تیم ملی برای این بازی هم که شب گذشته اعلام شد، قرار نگرفته بود.


*چینی‌ها برای این بازی با ترکیب ژنگ چنگ، رن هانگ، لی ژوئپنگ، ژانگ لینپنگ، فنگ ژیائوتینگ، وو لی، ژانگ یونینگ، هائو جونمین، ژائو مینگ‌جیان، هوانگ بوون، یو های به میدان خواهند آمد. 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس