تاریخ انتشار: ۱۸ بهم ۱۳۹۴
حاتمی و نوراللهی از ترکیب خارج شدند;

برانکو ایوانکوویچ در بازی برابر ذوب آهن از تمام نیروهای خود می تواند استفاده کند و مشکل مصدومیت و محرومیت را نخواهد داشت.

به گزارش”گذارنیوز”  پرسپولیس در بازی برابر ذوب آهن الکساندر لوبانف را در درون دروازه به کار خواهد گرفت و لوکا ماریچ و محسن بنگر بار دیگر زوج دفاع میانی این تیم را تشکیل خواهند داد.

با بازگشت محمد انصاری از مصدومیت او در جناح چپ به میدان خواهد رفت و رامین رضاییان مدافع راست سرخ ها در فولادشهر خواهد بود.

در خط میانی اما سرخ ها با ترکیبی متفاوت به میدان خواهند رفت؛ کمال کامیابی نیا این بار محسن مسلمان را نزدیک به خود خواهد دید و فرشاد احمدزاده و علی علیپور دو وینگر چپ و راست پرسپولیس خواهند بود.

امید عالیشاه و مهدی طارمی دو مهاجم سرعتی و در عین حال تکنیکی سرخ ها برای مدافعان ذوب آهن خواهند بود که وظیفه باز کردن دروازه رشید مظاهری را برعهده خواهند داشت.

میلاد کمندانی، احمد نوراللهی و جری بنگستون نیز سورپرایزهای برانکو در این بازی خواهند بود. دیدار دو تیم پرسپولیس و ذوب اهن از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه در فولادشهر برگزار خواهد شد.

ترکیب پرسپولیس: الکساندر لوبانف، لوکا ماریچ، محسن بنگر، محمد انصاری، رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، علی علیپور، امید عالیشاه و مهدی طارمی.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس