تاریخ انتشار: ۰۷ مرد ۱۳۹۴
برانکو با غایب های پرشمارش چه می کند؟

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته اول رقابت های لیگ برتر ۵ +۱ بازیکن خود را به همراه ندارد.

به گزارش گذار نیوز، محرومان این تیم مهدی طارمی، سوشا مکانی، امید عالیشاه، بابک حاتمی و علیرضا نورمحمدی هستند که به جز نورمحمدی و البته حاتمی سایر بازیکنان در ترکیب اصلی قرار دارند.

برانکو برای جبران این مشکل راه حل های مختلفی دارد: ایمان صادقی جانشین سوشا مکانی می شود، وحید حیدریه به جای بابک حاتمی به میدان خواهد رفت و فرشاد احمدزاده به جای عالیشاه و علی علیپور هم به جای طارمی در راس خط حمله. رضا نورمحمد هم احتمالا در هفته اول در ترکیب اصلی قرار نخواهد داشت. البته این محرومان ممکن است تغییرات کلی دیگری را هم در تیم ایجاد کنند که حضور احتمالی خالقی فر و کمندانی از آن جمله است.

در عین حال احمد نوراللهی هم مصدوم است و در راس عقب هافبک دفاعی کمال کامیابی نیا به میدان خواهد رفت. شاید هیچ وقت سابقه نداشته که پرسپولیس لیگ را با این تعداد محروم آغاز کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی پدیده شامل ۱۱ نفر زیر خواهد بود:

ایمان صادقی ـ رامین رضاییان، محسن بنگر، لوکا ماریچ، وحید حیدریه ـ مهرداد کفشگری، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، هادی نوروزی، میلاد کمندانی(رضا خالقی فر) ـ علی علیپور

اگر برانکو بخواهد با یک هافبک دفاعی بازی کند و دو مهاجم را در راس حمله به کار بگیرد، این ترکیب دچار تغییراتی خواهد شد. مهمترین بازیکن روی نیمکت پرسپولیس محسن مسلمان است که می تواند در پست ۹ به میدان برود.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس