تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر با حضور در جلسه شورای معاونین و روسای شعب جمعیت هلال‌احمر استان تهران که در شهرستان دماوند برگزار شد، ترویج، تبلیغ و اطلاع‌رسانی خدمات هلال احمر در جامعه را ضروری خواند. به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین معزی با اشاره به موضوع مسئولیت‌پذیری انسان، گفت: خداوند به واسطه در […]

[ad_1]

نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر با حضور در جلسه شورای معاونین و روسای شعب جمعیت هلال‌احمر استان تهران که در شهرستان دماوند برگزار شد، ترویج، تبلیغ و اطلاع‌رسانی خدمات هلال احمر در جامعه را ضروری خواند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین معزی با اشاره به موضوع مسئولیت‌پذیری انسان، گفت: خداوند به واسطه در اختیار بشر قرار دادن دو نعمت عقل و اراده، قدرت مسئولیت‌پذیری به او داده است که باید مورد توجه قرار گیرد تا در زمینه انجام امورات محوله هوشیارانه برخورد شود.

وی با پیوند پذیرش مسئولیت و فعالیت در هلال‌احمر، به نمونه‌های عینی و مصداق‌های کنونی در این زمینه اشاره و تصریح کرد: گستره فعالیت‌های عام‌المنفعه هلال‌احمر بسیار زیاد است و کسانی‌که مسئولیتی در این مجموعه دارند به خوبی می‌توانند نقش سازنده‌ای در ترویج این فعالیت‌ها در جامعه داشته باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین معزی افزود: جانمایه خدماتی که هلال‌احمر در سطح جامعه ارائه می‌کند، فرهنگی است و سبب اعتلای فرهنگ می‌شود.

وی با اشاره به اینکه احترام به دیگران، از خودگذشتگی برای نجات انسان‌ها، حفاظت از کرامت بشری و داشتن روحیه امدادی و امدادگری نمونه‌هایی از انجام کار فرهنگی در هلال‌احمر در سطح جامعه است، گفت: ترویج، تبلیغ و اطلاع‌رسانی بیش از پیش در این زمینه بسیار ضروری است.

نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر با اشاره به ریشه‌های عمیق فرهنگی و مذهبی در بین مردم، این موضوع را بستری مناسب برای رشد و پیشبرد اهداف و اصول انسان‌دوستانه هلال‌احمر در جامعه دانست و خاطر نشان کرد: تبیین ضرورت وجود جامعه‌ای بیدار، آماده و آگاه به مسائل انسانی و امدادی باید در دستور کار هلال احمر قرار گیرد.

بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، وی با تاکید بر داشتن انگیزه و روحیه در کار، برنامه‌ریزی و نشاط کاری را نیز از مهم‌ترین عوامل افزایش بازدهی در یک فعالیت دانست و افزود: برای گرفتن نتیجه‌ای مطلوب و مورد انتظار از یک فعالیت اجتماعی که در هلال احمر هم زیاد دیده می‌شود، توجه به این مسائل ضروری است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس