تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] عضو حزب مؤتلفه گفت: سیاست مناسبی در زمینه فعالیت احزاب در قانون اساسی وجود ندارد و افراد براساس علاقه‌شان فعالیت می‌کنند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حمیدرضا ترقی در خصوص وضعیت فعلی احزاب در کشور، گفت: ساختار و قواعد سیاسی کشور غیرحزبی است و قانون اساسی فقط مردم را از […]

[ad_1]

عضو حزب مؤتلفه گفت: سیاست مناسبی در زمینه فعالیت احزاب در قانون اساسی وجود ندارد و افراد براساس علاقه‌شان فعالیت می‌کنند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حمیدرضا ترقی در خصوص وضعیت فعلی احزاب در کشور، گفت: ساختار و قواعد سیاسی کشور غیرحزبی است و قانون اساسی فقط مردم را از فعالیت در احزاب منع نکرده است اما قانون جامعی که احزاب پیرو آن عمل کنند وجود ندارد.

وی تصریح کرد: سیاست مناسبی در زمینه فعالیت احزاب در قانون اساسی وجود ندارد و افرادی که در عرصه سیاسی فعال هستند بیشتر بر اساس علاقه و نگاه‌شان به فعالیت حزبی است که حضور دارند.

عضو حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه افزود: هزینه فعالیت‌های حزبی در کشور بالاست و کارکرد احزاب کارکرد واقعی نیست، اگر قانون احزاب بر اساس اصلاحات صورت گرفته در مجلس، عملی شود وضعیت احزاب بهتر خواهد شد.

ترقی در پایان خاطر نشان کرد: در قانون اساسی و قانون عمومی آن گونه که باید به احزاب رسیدگی شود، اما اهمیتی برای احزاب قائل نمی‌شود.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس