تاریخ انتشار: ۱۹ آبا ۱۳۹۴

برخی از افراد در جبهه پایداری که مواضع تندروی دارند اقبالی برای رای آوری ندارند و خودشان هم این را می دانند.

به گزارش “گذارخبر” حمید رضا ترقی در بازدید از نمایشگاه مطبوعات و با حضور در غرفه “گذارخبر” درباره تحریم رسانه های منتقد گفت:ظاهرا این رسانه ها طور دیگری نمی توانستند صدایشان را به دولت برسانند گرچه بنده اعتقاد دارم باید می آمدند و حرف خودشان را می زدند به هرحال این روش هم امتحان کردند شاید بهتر پاسخ دهد.در کل ما آمدن این رسانه ها را مفید تر می دانستیم.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در تحلیل نفوذ پس از برجام گفت:اولا اگر نفوذ نبود رهبری بدان اشاره نمیکردند قطعا اطلاعات رهبری از نفوذ از همه ما بیشتر است و دقیقا از خارج و داخل کاملا آگاهی دارند.بنابراین نفوذ را باید جدی گرفت مثل همه توطئه های دشمن.

ترقی با اشاره به موضوع تایید صلاحیت ها در شورای نگهبان گفت:امکان دارد برخی دستگاه ها اطلاعات لازم را به شورای نگهبان ندهند به همین دلیل طبیعتا لازم  است که از منابع محلی نیز پرس و جو کنند.

عضو شورای مرکزی موتلفه اسلامی درباره روند انتخاباتی حزب گفت:در استان ها وارد به مثداق ها شدیم و درحال رسیدن به جمع بندی هستیم و مکانیزم تصمیم گیری برای مرکز تا اواخر این ماه انشالله بسته خواهد شد.بنده هم قصد کاندیداتوری ندارم.

ترقی  ادامه داد:جبهه یکتا یک تفکر گفتمانی است نه یک تشکیلات حزبی،در رابطه با افراد منتصب یا قرابت دار داشتن با دولت با دولت قبل ملاک نیست بلکه خط قرمز ما فتنه و انحراف است هرچند تیم مربوط به آقای مشایی را ما متهم به انحراف می دانیم.

این فعال سیاسی اصولگرا گفت:برای مجلس آینده اصولگرایان حداکثر مجلس را دارند اما تعداد اصلاح طلبان بیشتر خواهد شد.

وی با اشاره به جبهه پایداری نیز گفت:برخی از افراد در جبهه پایداری که مواضع تندروی دارند اقبالی برای رای آوری ندارند و خودشان هم این را می دانند.

ترقی در مقایسه عارف و ناطق نوری برای ریاست مجلس اظهار داشت: این موضوعات در حد فرضیه است زیرا آقای ناطق نوری قطعا حضور پیدا نخواهند کرد و صدها بار این را گفته اند.انتخاب رئیس مجلس هم حق نمایندگان مجلس است و ما نباید از الان این رئیس را انتخاب کنیم.

وی با اشاره به شعار نمایشگاه مبنی بر نقد منصفانه و پاسخ مسئولانه گفـت:نقد منصفانه به دولت این است که دولت سعه صدر ندارد و قالبا پاسخگو هم نیست.به همفکران خودمون نیز می گوییم جلوتر از رهبری حرکت نکنید و شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی را فراموش نکنیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس