تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نگرانی قربان قلی بردی محمدف رئیس جمهور ترکمنستان از مسموم شدن هنگام سفر به آلمان، موجب کنجکاوی خبرنگاران و تصویربرداران در کنفرانس مطبوعاتی مشترک محمدف و مرکل شد. به گزارش میزان، با رفتار عجیبی که قربان قلی بردی محمدف رئیس جمهور ترکمنستان و هیئت همراهش در آلمان از خود نشان دادند، خبرنگاران به این […]

[ad_1]

نگرانی قربان قلی بردی محمدف رئیس جمهور ترکمنستان از مسموم شدن هنگام سفر به آلمان، موجب کنجکاوی خبرنگاران و تصویربرداران در کنفرانس مطبوعاتی مشترک محمدف و مرکل شد.

به گزارش میزان، با رفتار عجیبی که قربان قلی بردی محمدف رئیس جمهور ترکمنستان و هیئت همراهش در آلمان از خود نشان دادند، خبرنگاران به این نتیجه رسیدند که آنها از مسموم شدن هراس داشتند.

خبرنگاران آلمانی هنگام حضور در کنفرانس مطبوعاتی آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان و مهمانش از ترکمنستان، مشاهده کردند که یکی از نزدیکان بردی محمدف، با شروع سخنرانی لیوان آبی را که مقابل وی بود با لیوان دیگری جابجا کرد.

تا کنون طرف ترکمنستانی توضیحی در این باره ارائه نکرده و طرف آلمانی نیز از اظهار نظر خودداری کرده است و می گوید رفتار مهمانان ترکمنستانی غیرقابل فهم بود.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس