تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] امروز گزارش کاملی از قیمت و اجاره مسکن شهر تهران در بهار ۱۳۹۵ توسط مرکز آمار ایران منتشر شد که بر اساس آن میزان معاملات خرید و فروش و رهن و اجاره مسکن نسبت به فصل مشابه سال قبل کاهش یافته است. به گزارش اقتصادنیوز، مرکز آمار ایران در آخرین گزارش خود اطلاعات […]

[ad_1]


امروز گزارش کاملی از قیمت و اجاره مسکن شهر تهران در بهار ۱۳۹۵ توسط مرکز آمار ایران منتشر شد که بر اساس آن میزان معاملات خرید و فروش و رهن و اجاره مسکن نسبت به فصل مشابه سال قبل کاهش یافته است.

به گزارش اقتصادنیوز، مرکز آمار ایران در آخرین گزارش خود اطلاعات کاملی از قیمت و اجاره مسکن شهر تهران در بهار سال ۱۳۹۵ داده است.

متوسط قیمت فروش هر مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی

بر اساس این گزارش متوسط قیمت فروش هر مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران ۴۵۴۹۹ هزار ریال بوده است که نسبت به فصل قبل۲٫۵ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل ۳٫۲ درصد رشد داشته است، همچنین تعداد معاملات فروش زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی انجام شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران نسبت به فصل قبل ۳۹٫۵ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل ۲۰٫۸ درصد کاهش داشته است.

روند تغییرات متوسط قیمت فروش زمین از زمستان 1390 تا بهار 1395

روند تغییرات متوسط قیمت فروش زمین از زمستان ۱۳۹۰ تا بهار ۱۳۹۵

متوسط قیمت فروش هر مترمربع زیربنای مسکونی
متوسط قیمت فروش هر مترمربع زیربنای مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران ۴۲۳۸۰ هزار ریال بوده است که نسبت به فصل قبل ۳٫۲ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل ۴٫۷ درصد افزایش داشته است، همچنین تعداد معاملات فروش زیربنای مسکونی انجام شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران نسبت به فصل قبل ۱۹٫۲ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل ۳٫۵ درصد کاهش داشته است.

روند تغییرات متوسط قیمت فروش یک مترمربع زیربنای مسکونی از زمستان 1390 تا بهار 1395

روند تغییرات متوسط قیمت فروش یک مترمربع زیربنای مسکونی از زمستان ۱۳۹۰ تا بهار ۱۳۹۵

متوسط مبلغ اجاره ماهانه به‌علاوه سه درصد ودیعه پرداختی برای اجاره یک مترمربع زیربنای مسکونی
متوسط مبلغ اجاره ماهانه به‌علاوه سه درصد ودیعه پرداختی برای اجاره یک مترمربع زیربنای مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران ۲۱۲۱۳۷ ریال بوده است که نسبت به فصل قبل ۷٫۱ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل، ۹٫۲ درصد افزایش داشته است، همچنین تعداد معاملات اجاره زیربنای مسکونی انجام شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران نسبت به فصل قبل ۴٫۷ درصد افزایش و نسبت به فصل مشابه سال قبل ۶٫۱ درصد کاهش داشته است.

روند تغییرات متوسط مبلغ اجاره ماهانه برای یک مترمربع زیربنای مسکونی از زمستان 1390 تا بهار 1395

روند تغییرات متوسط مبلغ اجاره ماهانه برای یک مترمربع زیربنای مسکونی از زمستان ۱۳۹۰ تا بهار ۱۳۹۵

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس