تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۴

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های اعمال شده در روزهای پایانی هفته در جاده‌های شمالی کشور را تشریح کرد و گفت: طبق‌ آخرین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، در تمامی جاده‌ها ومعابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است. به گزارش گذارنیوز سرهنگ نادر […]

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های اعمال شده در روزهای پایانی هفته در جاده‌های شمالی کشور را تشریح کرد و گفت: طبق‌ آخرین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، در تمامی جاده‌ها ومعابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

ترافیک

به گزارش گذارنیوز سرهنگ نادر رحمانی  با اشاره به آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی کشور، اظهار کرد: طبق‌آخرین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، در تمامی جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی افزود: بر همین اساس در تمامی راه‌ها و محور‌های مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به محدودیت‌های در نظر گرفته شده در روزهای پایانی هفته عنوان کرد: پلیس راه به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه از ۱۶ تا ۱۹ تیر ماه محدودیت‌هایی را در برخی راه‌ها و معابر کشور در نظر گرفته است.

وی با تاکید بر ممنوعیت تردد موتورسیکلت از ظهر روز سه شنبه تا ساعت ۲۴ روز جمعه در محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس، تنها تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در این مسیرها را مجاز دانست.

اعلام ساعت یک طرفه شدن جاده چالوس

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص محدودیت‌های اعمالی در محور کرج چالوس نیز گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه ۱۹ تیرماه الی ساعت یک بامداد روز شنبه ۲۰ تیر، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن ) به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

رحمانی همچنین عنوان کرد که تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج چالوس ممنوع است و ماموران پلیس از تردد این وسائل نقلیه در این محور ممانعت به عمل خواهند آورد.

ممنوعیت‌های تردد در هراز و فیروزکوه

وی ادامه داد: با توجه به حجم کم ترافیک در محور هراز برای تردد انواع کامیون و کامیونت مانعی وجود ندارد.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در ادامه تردد تمامی تریلرها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای چهارشنبه و جمعه مورخه های ۱۷ و ۱۹ تیر ماه از تهران به سمت قائم شهر و بالعکس را هم از مسیر فیروزکوه ممنوع اعلام کرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس