تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سازمان مدارس غیر دولتی، مشارکتهای مردمی و خانواده وزارت آموزش و پرورش گفت: پروژه مهر فرصت مغتنمی در جهت خدمت به دانش‌آموزان است. به گزارش ایسنا، مرضیه گرد، در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران که در شهرستان رباط کریم برگزار شد با اشاره به پیش رو بودن آغازسال تحصیلی ۹۶- […]

[ad_1]

رئیس سازمان مدارس غیر دولتی، مشارکتهای مردمی و خانواده وزارت آموزش و پرورش گفت: پروژه مهر فرصت مغتنمی در جهت خدمت به دانش‌آموزان است.

به گزارش ایسنا، مرضیه گرد، در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران که در شهرستان رباط کریم برگزار شد با اشاره به پیش رو بودن آغازسال تحصیلی ۹۶- ۹۵ برنامه ریزی در این راستا را مورد تأکید قرار داد و اظهارکرد: پروژه مهر فرصت مغتنمی در جهت خدمت به دانش آموزان است.

رئیس سازمان مدارس غیر دولتی، مشارکت های مردمی و خانواده وزارت آموزش و پرورش، شوراهای آ موزش و پرورش را تبلور اتاق فکر آموزش و پرورش دانسته و افزود: بالاترین مقامهای استان در این شورا، همراه با صاحب نظران گردهم می آیند و باید از بهترین افکار در جهت تربیت نسل جوان  استفاده کرد.

گرد، تربیت دانش آموزان را از دغدغه‌های مهم آموزش و پرورش دانست و خاطرنشان کرد: باید الگویی طراحی کرد و صاحب نظران با تدبیر و تدبر، تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده و از ظرفیت های موجود آموزش و پرورش نهایت استفاده را در راستای تربیت دانش آموزان به کار برد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی با تأکید بر نقش همدلی در شوراهای آموزش و پرورش تصریح کرد: باید همدلی و مشارکت پذیری در شوراهای آموزش و پرورش مناطق نقش خود را ایفاکند و با توان مضاعف و خدماتی که به دانش آموزان ارائه می‌دهیم، بخش‌ها، حوزه‌ها و ارکان دیگر دولتی با همدلی در جهت رفع کاستی‌ها اقدام کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس