تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک در دفاعی تعجب‌برانگیز از دونالد ترامپ، نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا گفت: فکر نمی‌کنید کسی که از لحاظ اقتصادی یک نابغه است، برای ریاست‌جمهوری ایالات متحده مناسب‌تر باشد تا یک زن؟ به گزارش گذارنیوز به نقل از بیزنس‌اینسایدر، شهردار سابق نیویورک در گفت‌وگو با شبکه ABC‌ اعلام کرده دونالد ترامپ […]

[ad_1]


رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک در دفاعی تعجب‌برانگیز از دونالد ترامپ، نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا گفت: فکر نمی‌کنید کسی که از لحاظ اقتصادی یک نابغه است، برای ریاست‌جمهوری ایالات متحده مناسب‌تر باشد تا یک زن؟

به گزارش گذارنیوز به نقل از بیزنس‌اینسایدر، شهردار سابق نیویورک در گفت‌وگو با شبکه ABC‌ اعلام کرده دونالد ترامپ در خصوص مانور دادن درباره قوانین مالیاتی یک نابغه است و بر خلاف او، هیلاری کلینتون به دلیل استفاده از سرور ایمیل خصوصی تحت پیگرد FBI قرار دارد.
رودی جولیانی گفت: «آیا فکر نمی‌کنید کسی که از لحاظ اقتصادی یک نابغه است، برای ریاست‌جمهوری ایالات متحده بهتر باشد تا یک زن؟ تنها کاری که هیلاری انجام می‌دهد این است که کار بیشتری برای FBI به منظور چک کردن ایمیل‌هایش بتراشد.»

بیزنس اینسایدر در ادامه این نقل قول می‌نویسد: آیا اظهار نظر شهردار سابق نیویورک به این معناست که دونالد ترامپ به دلیل اینکه مرد است رئیس جمهور بهتری نسبت به هیلاری کلینتون خواهد بود؟

[ad_2]

منبع:گذارنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس