تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : دونالد ترامپ در مصاحبه ۱۲ سال پیش خود، یک خبرنگار را که از فعالیت های تجاری وی انتقاد کرده بود، عقب افتاده خطاب کرد. به گزارش انتخاب ، “دونالد ترامپ،” نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک مصاحبه رادیویی در آوریل ۲۰۰۴ (فروردین ۸۳) با “هوارد […]

[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دونالد ترامپ در مصاحبه ۱۲ سال پیش خود، یک خبرنگار را که از فعالیت های تجاری وی انتقاد کرده بود، عقب افتاده خطاب کرد.

به گزارش انتخاب ، “دونالد ترامپ،” نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک مصاحبه رادیویی در آوریل ۲۰۰۴ (فروردین ۸۳) با “هوارد استرن” به یک خبرنگار — که نام وی مشخص نیست — اهانت کرد. وی در این مصاحبه رادیویی یک خبرنگار را به دلیل انتقاد از مهارت های تجاری وی، “عقب افتاده” خواند.  
 
به گزارش هافینگتون پست، ترامپ در این خصوص گفت: من می دانم که در یک مجله که نویسنده آن عقب افتاده است، از من انتقاد شده است. این خبرنگار نوشته است: “دونالد ترامپ ۷ میلیون سرمایه گذاری می کند و بقیه ۱۹۳ میلیون سرمایه گذاری می کند. اما آنها نصف نصف شریک هستند. چرا ترامپ سرمایه بیشتری وارد نمی کند؟” می دانید، دلیلش این است که من باهوش هستم.
 
نتایج نظرسنجی های اخیر حاکی از آن است که “هیلاری کلینتون،” نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با ۱۳ درصد اختلاف از “دونالد ترامپ” پیشی گرفته است. در روزهای اخیر از ترامپ به دلیل فعالیت های تجاری اش در گذشته انتقاد شده است. هیلاری کلینتون با بهره برداری از شرایط آتلانتا، دونالد ترامپ و یکی از نماینده های وی به نام “کریس کریستی،” فرماندار این ایالت را به باد انتقاد گرفت و گفت: اگر این فرماندار به جای اینکه دنبال ترامپ راه بیفتد، وظیفه خود را انجام می داد، شاید شاهد رونق دوباره اقتصاد نیوجرسی بودیم.

[ad_2]

منبع:انتخاب

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس