تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا از حزب جمهوری‌خواه رقیب دموکرات خود را «زنی بی‌کفایت» توصیف کرده است. به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گفت: «هیلاری کلینتون» زنی بی‌کفایت است. هر آنچه که وی درباره آن صحبت می‌کند هرگز نمی‌تواند موثر باشد و تلاش‌های وی برای رسیدن […]

[ad_1]

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا از حزب جمهوری‌خواه رقیب دموکرات خود را «زنی بی‌کفایت» توصیف کرده است.

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گفت: «هیلاری کلینتون» زنی بی‌کفایت است. هر آنچه که وی درباره آن صحبت می‌کند هرگز نمی‌تواند موثر باشد و تلاش‌های وی برای رسیدن به مقام ریاست‌جمهوری آمریکا بی‌نتیجه خواهد ماند.


ترامپ با اشاره به معاهده تجاری «ترانس پاسیفیک» (پیمان تجاری اروپا و آمریکا)، گفت: «هیلاری کلینتون میلیون‌ها دلار را از همان شرکت‌های جهانی جمع‌آوری کرده است که فرصت‌های شغلی و آرزوهای شما را به دیگر کشورها صادر می‌کنند. شما از این موضوع آگاه هستید و دیگران هم از این موضوع آگاهند. همین امر باعث شده است که هیلاری کلینتون از معاهده ترانس پاسیفیک کاملا حمایت کند. این معاهده تجاری یک معاهده تجاری کاملا فاجعه‎بار است.»


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس