تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نتیجه یک نظرسنجی نشان می‌دهد نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پس از سه هفته ناکامی و عقب ماندن از رقیب دموکراتش، اکنون حدود یک درصد از او پیشی گرفته است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، در حالی که مبارزه‌ دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ادامه دارد، نظرسنجی‌های انتخاباتی درباره میزان […]

[ad_1]

«ترامپ» بار دیگر مدیران ستاد انتخاباتی خود را تغییر داد

نتیجه یک نظرسنجی نشان می‌دهد نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پس از سه هفته ناکامی و عقب ماندن از رقیب دموکراتش، اکنون حدود یک درصد از او پیشی گرفته است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، در حالی که مبارزه‌ دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ادامه دارد، نظرسنجی‌های انتخاباتی درباره میزان حمایت‌ از این دو گزینه، برای جانشینی باراک اوباما هم ادامه دارد.

روزنامه لس‌آنجلس تایمز و موسسه «یو اس دورنسایف»، نتیجه یک نظرسنجی جدید درباره میزان حمایتها از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را منتشر کردند.

بر اساس نتیجه این نظرسنجی دونالد ترامپ پس از سه هفته ناکامی، توانسته از هیلاری کلینتون پیشی بگیرد.

طی سه هفته اخیر نظرسنجی‌های مختلف نشان می‌داد که نامزد دموکرات با اختلاف چند درصدی از رقیب جمهوریخواهش پیش است و حتی یک نظرسنجی از اختلاف ۱۰ درصدی کلینتون با ترامپ حکایت داشت.

اما در نظرسنجی تازه، ترامپ با کسب ۴۴٫۲ درصد در برابر ۴۳٫۶ کلینتون، از وزیر خارجه سابق آمریکا پیشی گرفته است.

گفته می‌شود که این نظرسنجی از میان حدود سه هزار نفر از آمریکایی‌های واجد شرایط رای دادن و شرکت در انتخابات ریاست جمهوری انجام شده است.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس