تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سندرز با ابلیس وارد معامله شده، او ابلیس است و سندرز با ابلیس معامله کرده است دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ضمن تشدید حملات به رقیب خود، از احتمال تقلب در انتخابات سخن گفته است. به گزارش عصر ایران به نقل از بی بی سی، ترامپ، که در روزهای […]

[ad_1]

سندرز با ابلیس وارد معامله شده، او ابلیس است و سندرز با ابلیس معامله کرده است

دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ضمن تشدید حملات به رقیب خود، از احتمال تقلب در انتخابات سخن گفته است.

به گزارش عصر ایران به نقل از بی بی سی، ترامپ، که در روزهای اخیر به خاطر اظهاراتش در مورد مادر یک نظامی آمریکایی کشته شده در جنگ عراق هدف انتقاد شدید حتی از سوی بعضی اعضای حزب جمهوریخواه قرار داشته، در مورد “دستکاری” در رای‌گیری در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر هشدار داده است.

او که در گردهمایی طرفداران خود در ایالت اوهایو سخن می‌گفت، اظهار داشت که “باید رودربایستی را کنار بگذارم، نگران آن هستم که در انتخابات دستکاری شود.” وی در این مورد توضیح نداد اما ساعاتی بعد، در مصاحبه با فوکس نیوز این اتهام را تکرار کرد.

وی در این مصاحبه با اشاره به تاریخ رای‌گیری در انتخابات ریاست جمهوری گفت: “روز ٨ نوامبر، بهتر است خیلی مراقب باشیم چون قرار است در آرای مردم دستکاری شود. من امیدوارم جمهوریخواهان از نزدیک مراقب باشند وگرنه حق ما را از ما خواهند گرفت.”

دونالد ترامپ همچنین در سخنان خود، هیلاری کلینتون را ابلیس خواند. او پیشتر خانم کلینتون را “حقه باز” توصیف کرده بود اما در سخنرانی اخیر خود، با اشاره به حمایت برنی سندرز، دیگر داوطلب نامزدی حزب دموکرات، از هیلاری کلینتون گفت: “سندرز با ابلیس وارد معامله شده، او [کلینتون] ابلیس است و سندرز با ابلیس معامله کرده است.”

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس