تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گفته مسئولان کمپین دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان وی در دیدار روز یکشنبه خود با نخست وزیر رژیم صهیونیستی به او قول داده است که در صورت پیروزی در انتخابات، بیت المقدس را به عنوان مرکز این رژیم به رسمیت خواهد شناخت. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، سخنگوی کمپین دونالد ترامپ نامزد […]

[ad_1]

به گفته مسئولان کمپین دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان وی در دیدار روز یکشنبه خود با نخست وزیر رژیم صهیونیستی به او قول داده است که در صورت پیروزی در انتخابات، بیت المقدس را به عنوان مرکز این رژیم به رسمیت خواهد شناخت.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، سخنگوی کمپین دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به نشریه «نیوزویک» گفت که ترامپ در دیدار یک ساعته خود با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در محل اقامت او در ‘ترامپ تاور’ به او قول داده است که در صورت ورود به کاخ سفید یکی از تصمیم های او به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان مرکز رژیم صهیونیستی خواهد بود.
این در حالی است که به رغم تلاش سران این رژیم مبنی بر به رسمیت شناساندن بیت المقدس به عنوان مرکز رژیم صهیونیستی به استثنای معدودی از کشورها، بیشتر کشورهایی که این رژیم را به رسمیت شناخته اند از جمله آمریکا هنوز تل آویو را مرکز آن می دانند.
از سوی دیگر فلسطینی ها نیز همواره در تلاش بوده اند تا بیت المقدس را که در جنگ های ۱۹۶۷ به اشغال رژیم صهیونیستی در آمد، پایتخت دولت مستقل خود کنند.
مسئولان کمپین ترامپ همچنین فاش کردند که دوطرف در این دیدار یک ساعته درباره موضوع های از قبیل دیوار حصاری در سرزمین های اشغالی، مبارزه با داعش و کمک های نظامی آمریکا به این رژیم که به گفته ترامپ ‘ سرمایه گذاری فوق العاده ای’ محسوب می شود نیز گفت وگو کرده اند.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس