تاریخ انتشار: ۰۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] همه ما تصاویر ملوان هایمان را که ایرانی ها به زور اسلحه آنها را مجبور کرده بودند به زانو بنشینند به یاد داریم نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یک بار دیگر ایران را تهدید کرده و گفت ما هرگز تحقیر شدن سربازانمان توسط ایران را فراموش نمی کنیم. به گزارش خبرآنلاین دونالد […]

[ad_1]

همه ما تصاویر ملوان هایمان را که ایرانی ها به زور اسلحه آنها را مجبور کرده بودند به زانو بنشینند به یاد داریم

نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یک بار دیگر ایران را تهدید کرده و گفت ما هرگز تحقیر شدن سربازانمان توسط ایران را فراموش نمی کنیم.

به گزارش خبرآنلاین دونالد ترامپ  در سخنرانی دیروز خود در جمع هوادارن حزب جمهوریخواه که در سایت های مختلفی از جمله پی.بی.اس و یوتیوب منتشر شده است به انتقاد از سیاست خارجی اوباما پرداخت و گفت: اوباما با سیاست هایش نه تنها در داخل برای ما خفت و خواری به همراه آورده است بلکه با سیاست خارجی فشل خود در صحنه بین المللی نیز ما را خوار کرده است.

او به ماجرای دستگیری تفنگداران نیروی دریای این کشور در آب های خلیج فارس اشاره کرد و بدون آنکه بگوید آنها به آب های ایران تجاوز کرده بودند گفت: همه ما تصاویر ملوان هایمان را که ایرانی ها به زور اسلحه آنها را مجبور کرده بودند به زانو بنشینند به یاد داریم. این دقیقا قبل از امضای توافق هسته ای با ایرانی ها  بود که ۱۵۰ میلیارد دلار به ایران پس داد و مطلقا هیچی دست ما رو نگرفت. مطلقا هیچ چیز.

ترامپ در سخنرانی اش که حدود یک ساعت و ربع طول کشید و از این حیث طولانی ترین سخنرانی پذیرش در کنوانسیون های جمهوریخواهان لقب گرفت انتقادات زایدی را متوجه باراک اوباما در مسائل داخلی و خارجی کرد و گفت اگر می خواهید همین خفت و خواری ها برای آمریکا ادامه یابد به کیلنتون رأی بدهید چرا که او دنباله رو همین راه خواهد بود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس