تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پس از این سخنان ترامپ جمعیت حاضر در سالن یک صدا فریاد زدند: به آنها شلیک کنید. دونالد ترامپ نامزد جنجالی جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در اظهاراتی در جمع حامیانش با انتقاد از رفتار ناوهای آمریکایی که در هفته های اخیر در برابر نزدیک شدن قایق های تندرو سپاه در خلیج فارس، […]

[ad_1]

پس از این سخنان ترامپ جمعیت حاضر در سالن یک صدا فریاد زدند: به آنها شلیک کنید.

دونالد ترامپ نامزد جنجالی جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در اظهاراتی در جمع حامیانش با انتقاد از رفتار ناوهای آمریکایی که در هفته های اخیر در برابر نزدیک شدن قایق های تندرو سپاه در خلیج فارس، تغییر مسیر داده اند تا از درگیری با این قایق ها اجتناب کنند، گفت باید به این قایق های مزاحم شلیک کرد.

به گزارش عصر ایران به نقل از وب سایت روزنامه “لس آنجلس تایمز ” آمریکا ترامپ که جمعه شب ( به وقت آمریکا) در جمع هوادارانش در شهر ” پنساکولا ” در ایالت فلوریدا سخن می گفت، در این باره گفت :” درباره ایران، وقتی آنها با قایق‌های کوچکشان دور ناوشکن‌های زیبای ما می‌چرخند و رفتارهایی با مردم ما انجام می دهند که نباید به آنها چنین اجازه ای داده می شد ، ما به آنها شلیک کرده و آنها را از آن آبها بیرون می‌کنیم.”

پس از این سخنان ترامپ جمعیت حاضر در سالن یک صدا فریاد زدند: به آنها شلیک کنید.

او گفت در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، نیروهای نظامی آمریکا را به قدری تقویت خواهد کرد که هیچ کشوری جرات شوخی کردن با آنها را به ذهن خود را ندهد.

ترامپ این سخنان را در انتقاد شدید از رقیب دموکرات خود هیلاری کلینتون و نیز رویکرد باراک اوباما رییس جمهور آمریکا در زمینه سیاست خارجی و دفاعی بیان کرد.

او گفت در صورتی که در انتخابات آتی آمریکا پیروز شود، قایق های ایرانی که در خلیج فارس برای ناوهای آمریکا ایجاد مزاحمت می کنند، مورد هدف قرار خواهند گرفت.

 

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس