تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از دادستان ویژه خواسته است تا بنیاد خیریه کارگذاشته شده توسط «بیل کلینتون» را منحل کند. به گزارش ایلنا به نقل از سی‌ان‌ان، «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا از دادستان ویژه خواسته است تا فورا در خصوص کمک‌های مالی بین‌المللی به بنیاد […]

[ad_1]

نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از دادستان ویژه خواسته است تا بنیاد خیریه کارگذاشته شده توسط «بیل کلینتون» را منحل کند.

به گزارش ایلنا به نقل از سی‌ان‌ان، «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا از دادستان ویژه خواسته است تا فورا در خصوص کمک‌های مالی بین‌المللی به بنیاد خیریه کلینتون و احتمال تاثیر این کمک‌ها بر تصمیم‌گیری‌های «هیلاری کلینتون» در دوران وزارت خارجه او تحقیق کند.


طبق این گزارش، هرچند هیلاری کلینتون هم اکنون در نظر سنجی‌ها از دونالد ترامپ جلو است، اما جنجال‌هایی چون موضوع ایمیل‌ها و بنیاد خیریه کلینتون می تواند بر سرنوشت او در انتخابات تاثیر بگذارد.


ترامپ همچنین خواستار انحلال بنیاد کلینتون شده است.


این در حالی است که بیل کلینتون، رییس‎جمهوری اسبق آمریکا، روز گذشته اعلام کرد، در صورت پیروزی هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست‌جمهوری، بنیاد کلینتون دیگر کمک‌های خارجی دریافت نخواهد کرد و وی از هیات امنای این بنیاد کناره‌گیری خواهد کرد.


این بنیاد پیشتر در واکنش به انتقاد دونالد ترامپ و دیگر جمهوری‌خواهان اعلام کرده بود، کلیه دریافت‌ها و هزینه‌های این بنیاد به صورت شفاف در اختیار عموم است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس