تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نامزد حزب دموکرات آمریکا به سخنان رقیب جمهوری‌خواه خود در مورد حمله به قایق‌های ایرانی در خلیج فارس واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا، پایگاه خبری هیل به نقل از هیلاری کلینتون نوشت که او به اظهارات دونالد ترامپ مبنی بر فرمان شلیک به قایق‌های واکنش نشان داده است. دونالد ترامپ در […]

[ad_1]

نامزد حزب دموکرات آمریکا به سخنان رقیب جمهوری‌خواه خود در مورد حمله به قایق‌های ایرانی در خلیج فارس واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، پایگاه خبری هیل به نقل از هیلاری کلینتون نوشت که او به اظهارات دونالد ترامپ مبنی بر فرمان شلیک به قایق‌های واکنش نشان داده است.


دونالد ترامپ در تجمع انتخاباتی در جمع حامیان خود در اظهاراتی عجیب اعلام کرده بود که اگر در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود، به ناوهای آمریکا دستور می‌دهد به قایق‌های ایرانی که به ناوهای آمریکا نزدیک می‌شوند، شلیک کنند.


هیلاری کلینتون در واکنش به این اظهارات گفته است که این صحبت‌ها عاقلانه نیست و ترامپ آمریکا را به سمت آغاز جنگی دیگر می‌‌برد.


به گزارش ایلنا، یکی از مقام‌های وزارت دفاع آمریکا گفته بود که در نیمه اول سال ۲۰۱۶ شاهد دو برابر شدن رویارویی‌های ناامن با ایران در مقایسه با همین مدت در سال گذشته بودیم. این یک افزایش مخرب است و در نیمه دوم سال هم ادامه داشته است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس