تاریخ انتشار: ۱۵ خرد ۱۳۹۵

– رئیس پلیس راه استان قزوین از سنگین تر شدن ترافیک در باندهای جنوبی آزادراه های قزوین – زنجان،قزوین – رشت و قزوین – کرج خبر داد و گفت: به رانندگان توصیه می شود ضمن آرامش هنگام رانندگی، به توصیه های پلیس مستقر در طول راه ها توجه کنند.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
سرهنگ بهرام زینلی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به پایان تعطیلات و بازگشت مسافران، هم اکنون ترافیک نیمه سنگینی را در تمامی آزادراه ها و جاده های استان شاهد هستیم اما به نظر می رسد طی ساعت های آینده این ترافیک سنگین تر شود.
وی ادامه داد: از تمامی سرنشینان خودروها درخواست می شود در طول سفر کمربندهای خود را بسته و از صحبت کردن با راننده نیز خودداری کنند.
وی در ادامه به رانندگان توصیه کرد: هنگام رانندگی فاصله طولی با خودرو مقابل را حفظ، از سرعت زیاد و لایی کشیدن بین خودروها خوداری و در طول سفر نیز از صحبت کردن با تلفن همراه خودداری کنند.
سرهنگ زینلی افزود: متاسفانه در ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز و بر اثر برخورد سه دستگاه خودرو سوناتا، پراید و اسپورتیج در کیلومتر ۲۰ آزادراه قزوین – کرج، حد فاصل شهرک محمدیه، دو سرنشین اسپورتیج و سوناتا جان خود را از دست داده و شش سرنشین دیگر این خودروها نیز مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند.
به گفته این مسئول انتظامی، علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه، رعایت نکردن فاصله عرضی از سوی سواری سوناتا نسبت به دو وسیله دیگر بوده است.
۸۰۵۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس