تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه تزار تجاری ایران ۳ میلیارد دلار مثبت بود، تصریح کرد: این میزان بدون اتکا به نفت بود و برای نخستین بار در تاریخ ایران بود که میزان صادرات از واردات پیشی گرفت و این مساله نتیجه اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است. علی طیب‌نیا صبح امروز در دیدار […]وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه تزار تجاری ایران ۳ میلیارد دلار مثبت بود، تصریح کرد: این میزان بدون اتکا به نفت بود و برای نخستین بار در تاریخ ایران بود که میزان صادرات از واردات پیشی گرفت و این مساله نتیجه اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

علی طیب‌نیا صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی که در بیت امام جمعه تبریز برگزار شد، با اشاره به طرح دولت برای احیای ۷۰۰۰ واحد تولیدی گرفتار رکود کشور‌ اظهار داشت: جلسات منظمی در بانک مرکزی و وزارت اقتصاد برگزار شده و دستگاه‌های تابعه را مکلف به حل مشکلات مالی سرمایه در گردش این واحدها کرده‌اند.

وی با بیان اینکه شاخص‌های اقتصادی فعلی نشان از رو به بهبود بودن دارد، افزود: ما روی ۵ درصد هدف‌گذاری کرده‌ایم، ضمن اینکه بر اساس اطلاعات اعلامی مرکز آمار، از ابتدای امسال ۴٫۴ درصد رشد داشته‌ایم و نشان می‌دهد تا آخر سال می‌توانیم به ۵ درصد برسانیم.

ادامه صحبت‌های وزیر اقتصاد و دارایی را که تسنیم در گزارش خود آورده است، می‌توانید در قالب جدول اقتصادنیوز مشاهده کنید.منبع:اقتصادنیوز

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس