تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی نیروی انتظامی از شناسایی و تذکر به ۳۶۲۷ واحد صنفی فروشنده مانتوها و پوشاک غیرمتعارف خبر داد و گفت: ۸۲۵ واحد پلمب شده‌اند. به گزارش ایسنا، سردار سعید منتظرالمهدی در مورد اقدامات ناجا در برخورد با مانتوها و تی‌شرت‌های نامتعارف و مغایر با فرهنگ ایرانی، اظهار کرد: در تاریخ ۲۲ تیر ماه سال […]

[ad_1]

سخنگوی نیروی انتظامی از شناسایی و تذکر به ۳۶۲۷ واحد صنفی فروشنده مانتوها و پوشاک غیرمتعارف خبر داد و گفت: ۸۲۵ واحد پلمب شده‌اند.

به گزارش ایسنا، سردار سعید منتظرالمهدی در مورد اقدامات ناجا در برخورد با مانتوها و تی‌شرت‌های نامتعارف و مغایر با فرهنگ ایرانی، اظهار کرد: در تاریخ ۲۲ تیر ماه سال جاری موضوع ممنوعیت تولید مانتوهای نامتعارف توسط رییس اتحادیه پوشاک شهر تهران، اعضای هییت مدیره و اماکن تهران بزرگ، مورد بحث، بررسی و تصویب قرار گرفته و ممنوعیت تولید، فروش ونمایش اینگونه البسه و به ویژه مانتو به کلیه واحد های صنفی ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه مقرر شد یک هفته پس از ابلاغ مصوبه به اتحادیه پوشاک شهر تهران مبنی برجمع آوری البسه نامناسب از جمله مانتو های نامتعارف طی۱۰ روز با کمک بازرسین اتحادیه ها، طرح اجراشده و در نهایت مغازه و تولیدی متخلفین پلمب شوند، ادامه داد: در همین راستا نیز معاونت نظارت بر اماکن ناجا پیگیر حکم قضایی برای برخورد با تولیدکنندگان وفروشندگان بوده و هست.

به گفته سخنگوی ناجا، تهیه پیش‌نویس لایحه کشوری بین اماکن ناجا با همکاری اماکن تهران بزرگ از دیگر اقدامات ناجا بود که پس از امضا و توافق در شهر تهران قابل اجرا شده و به کلیه استانها نیز اطلاع رسانی شد. این طرح در سراسر استان‌ها اجرا شد و ۳۶۲۷ واحد صنفی متخلف شناسایی ، مورد تذکر قرار گرفته و برای آن ها اخطاریه صادر شد که از بین واحدهای مذکور ۸۲۵ واحد به تذکرات توجهی نکرده و پلمب شدند.

سخنگوی ناجا اضافه کرد: قبل از این اقدام نیز پلیس اماکن تهران بزرگ در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری اقدام به بازدید اماکن کرده و از ۱۴۹۸ مورد بازدید ۴۰۶ فقره دارای اشکالاتی بودند که صورتجلسه و ۲۰۶ اخطاریه برای پلمب صادر شده بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس