تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] تدریس داوطلبانه به دانش آموزان نیازمند شهر تهران با عنوان ” برای آینده فرزندان شهرم”از ابتدای مهر ماه به همت خانه شهریاران جوان شهرداری منطقه یک آغاز می شود. به گزارش ایسنا، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار کرد :  این طرح طی سه مرحله […]

[ad_1]

تدریس داوطلبانه به دانش آموزان نیازمند شهر تهران با عنوان ” برای آینده فرزندان شهرم”از ابتدای مهر ماه به همت خانه شهریاران جوان شهرداری منطقه یک آغاز می شود.

به گزارش ایسنا، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار کرد :  این طرح طی سه مرحله انجام می پذیرد که مرحله ی اول آن  با شناسایی افراد نیازمند از طریق مدیران محلات ، مدارس و مساجد صورت گرفته  است  و مراحل بعدی نیز از ابتدای مهر ماه و بازگشایی مدارس،شروع خواهد شد.


کارگران در خصوص اهداف و اجرای طرح گفت: طرح خیریه جهت رویکرد و اهداف خانه ی شهریاران جوان منطقه یک به معنای مؤثر واقع شدن در حمایت و کمک رسانی به نیازمندان شهر تهران بوده و در حال حاضر تمام هماهنگی های لازم برای اجرای طرح از جمله استفاده از امکانات محلات ، مدارس ، کتابخانه ها و… انجام شده و در اختیار مشارکت کنندگان طرح قرار می گیرد.

براساس گزارش روابط عمومی شهریاران جوان، غفاری مدیر خانه شهریاران جوان منطقه یک نیز در خصوص چگونگی مشارکت علاقمندان افزود :علاقمندان  می‌توانند به صورت مستمر یا جلسه ای در این طرح شرکت و روز و ساعت کلاس هایشان را منطبق بر اوقات در خواستی خود جهت برنامه‌ریزی اعلام کنند.

وی گفت: این طرح  با شعار “فرزندان شهرم اگر تحصیل نکنند آینده ای مبهم در انتظارشان خواهد بود “با استقبال خوب شهروندان رو به رو شده است .

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس