تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروههای تروریستی موفق شد جاده امدادرسانی به تروریستها بین پروژه ۱۰۷۰ و دانشکده‌های نظامی در جنوب حلب را قطع کند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، نیروهای سوریه تپه الصنوبرات در حومه جنوبی حلب را بعد از درگیری‌های شدید با تروریستهای جیش‌الفتح به کنترل خود در آوردند. […]

[ad_1]

ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروههای تروریستی موفق شد جاده امدادرسانی به تروریستها بین پروژه ۱۰۷۰ و دانشکده‌های نظامی در جنوب حلب را قطع کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، نیروهای سوریه تپه الصنوبرات در حومه جنوبی حلب را بعد از درگیری‌های شدید با تروریستهای جیش‌الفتح به کنترل خود در آوردند.

بر اساس این گزارش، ارتش سوریه موفق شد جاده امدادرسانی به تروریستها بین پروژه ۱۰۷۰ و دانشکده‌های نظامی را قطع کند. همزمان جنگنده‌های روسیه و سوریه مواضع و محور تحرکات تروریستها در همه خطوط درگیری را با هدف فرسایش توان و وارد ساختن خسارتهای بیشتر به آنها، بمباران کردند.

در حال حاضر درگیری‌ها بین ارتش و گروههای تکفیری در دو منطقه العماره و الجمعیات در حومه جنوبی حلب، متمرکز است.

از سوی دیگر ابوالحسن الشامی یکی از سرکرده‌های نظامی گروه تروریستی النصره به ضرب گلوله ارتش سوریه در جبهه دانشکده فنی هوایی در جنوب حلب به هلاکت رسید.

پایگاههای وابسته به معارضان به پیشروی ارتش سوریه و همپیمانانش در جبهه‌های حلب و بسته شدن کامل روزنه الراموسه توسط ارتش سوریه اعتراف کردند.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس