تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] قیمت تک محموله گاز طبیعی در بازار شمال شرقی آسیا در هفته منتهی به ١۵ اوت (دوشنبه، ٢۵ مردادماه) برای سومین هفته متوالی کاهش یافت. به گزارش ایسکانیوز از شانا، قیمت تک محموله گاز طبیعی در بازار شمال شرقی آسیا در هفته منتهی به ١۵ اوت (دوشنبه، ٢۵مردادماه) برای تحویل چهار تا هشت هفته […]

[ad_1]

گاز

قیمت تک محموله گاز طبیعی در بازار شمال شرقی آسیا در هفته منتهی به ١۵ اوت (دوشنبه، ٢۵ مردادماه) برای سومین هفته متوالی کاهش یافت.

به گزارش ایسکانیوز از شانا، قیمت تک محموله گاز طبیعی در بازار شمال شرقی آسیا در هفته منتهی به ١۵ اوت (دوشنبه، ٢۵مردادماه) برای تحویل چهار تا هشت هفته ای با ١۵ سنت کاهش به پنج دلار و ۶٠ سنت برای هر میلیون بی تی یو رسید.

تک محموله گاز طبیعی در بازار جنوب غربی اروپا چهار دلار و ۶٠ سنت برای هر یک میلیون بی تی یو معامله شد که نسبت به هفته گذشته ١۵ سنت کاهش یافت.

به گزارش مدیریت کل امور اوپک و روابط با مجامع انرژی، در بازار NBP انگلستان قیمت هر یک میلیون بی تی یو گاز ۴٠ سنت کاهش یافت و سه دلار و ٩٣ سنت معامله شد.

قیمت گاز در بازار هنری هاب آمریکا نیز در هفته مورد بررسی به ٢ دلار و ٧١ سنت برای هر یک میلیون بی تی یو رسید که نسبت به هفته گذشته، ١٢ سنت افزایش یافت.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس