تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اوپک در گزارش ماهانه خود اعلام کرد: میزان تولید نفت ایران در ماه ژوئیه به سه میلیون و ۶٢٩ هزار بشکه در روز رسید که نسبت به ماه قبل (ژوئن) ١٢ هزار بشکه افزایش یافته است. به گزارش ایسکانیوز، سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در گزارش ماهانه بازار نفت که در ماه اوت سال […]

[ad_1]

تولید نفت

اوپک در گزارش ماهانه خود اعلام کرد: میزان تولید نفت ایران در ماه ژوئیه به سه میلیون و ۶٢٩ هزار بشکه در روز رسید که نسبت به ماه قبل (ژوئن) ١٢ هزار بشکه افزایش یافته است.

به گزارش ایسکانیوز، سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در گزارش ماهانه بازار نفت که در ماه اوت سال ٢٠١۶ میلادی منتشر شد به نقل از منابع ثانویه اعلام کرد: میزان تولید نفت ایران در ماه ژوئیه به سه میلیون و ۶٢٩ هزار بشکه در روز رسید حال آن که این میزان در ماه قبل از آن (ژوئن) سه میلیون و ۶١٧ هزار بشکه در روز بوده است.

همچنین طبق گزارش این سازمان، میانگین قیمت نفت خام سنگین ایران در ماه ژوئیه سالجاری میلادی سه دلار و ٩ سنت نسبت به پیش از آن کاهش قیمت داشته است؛ میانگین قیمت نفت خام سنگین ایران در دوره یاد شده، ۴١ دلار و ۵٩ سنت برای هر بشکه بوده در حالی که در ماه ژوئن این سال، این قیمت ۴۴ دلار و ۶٨ سنت بوده است.

تقاضای جهانی نفت در سه ماهه نخست سال جاری میلادی ٩٣ میلیون و ١۶٠ هزار بشکه در روز و در سه ماهه دوم ٩٣ میلیون و ۴۴٠ هزار بشکه در روز بوده و پیش بینی می شودکه این میزان برای سه ماه سوم به ٩۵ میلیون و ٢٢٠ هزار بشکه برسد.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس