تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: برای تنظیم بازار مصرفی خانوارهای تهرانی در ماه محرم برخی از اقلام ضروری پایین تر قیمت مصوب شده بازار، به مردم عرضه می شود. علی عابدی در گفت و گو با خبرنگار ایسکانیوز گفت: برای رفاه حال مردم و تنظیم بازار مصرفی شهروندان تهرانی، ۵۰۰تن […]

[ad_1]

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: برای تنظیم بازار مصرفی خانوارهای تهرانی در ماه محرم برخی از اقلام ضروری پایین تر قیمت مصوب شده بازار، به مردم عرضه می شود.

علی عابدی در گفت و گو با خبرنگار ایسکانیوز گفت: برای رفاه حال مردم و تنظیم بازار مصرفی شهروندان تهرانی، ۵۰۰تن برنج، ۲هزار تن شکر و ۵۰۰تن گوشت گوساله پایین تر از قیمت بازار در ماه محرم توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه در نظر داریم تا مردم به راحتی بتوانند نذورات خود را در ماه محرم عرضه کنند اظهار کرد: بر اساس سیاست وزارت مطبوع و حضور تاثیر گذار دولت در بازار، بتوانیم به شایستگی در ماه محرم و صفر از افزایش قیمت های برخی از اجناس جلوگیری کنیم.

مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان تهران نیز به عرضه مطلوب روزانه شیر و لبنیات در سطح استان تهران اشاره کرد و گفت: در این خصوص هیچ گونه کمبودی در قبال توزیع این محصولات نداریم.

۴۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس