تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] قائم مقام شهرداری منطقه ۱۱ تهران با توجه به تخفیف های ۱۰۰درصدی بسته تشویقی نوسازی بافت فرسوده ؛ کاهش بهای ساختمان سازی و هزینه های آن را قابل توجه دانست. به گزارش ایسکانیوز ،وحید محمدی با بیان این که رسیدگی به محله های کم برخوردار و محروم این منطقه در برنامه مدیریت شهری از […]

[ad_1]

قائم مقام شهرداری منطقه ۱۱ تهران با توجه به تخفیف های ۱۰۰درصدی بسته تشویقی نوسازی بافت فرسوده ؛ کاهش بهای ساختمان سازی و هزینه های آن را قابل توجه دانست.

به گزارش ایسکانیوز ،وحید محمدی با بیان این که رسیدگی به محله های کم برخوردار و محروم این منطقه در برنامه مدیریت شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ گفت: محله عباسی که از محله های قدیمی، پر جمعیت و کم برخوردار بخش مرکزی پایتخت است؛ با مشارکت شهروندان و تسهیلات تشویقی نوسازی بافت فرسوده هم اکنون نزدیک به ۵۰ درصد آن نوسازی شده است.

محمدی افزود: بیش از ۵هزار خانوار در محله عباسی زندگی می کنند که جمعیتی بالغ بر ۱۶هزار نفر را تشکیل می دهند که به منظور ارائه خدمات مطلوب شهری ، رفاه شهروندان و ایمنی خانه ها در برابر زلزله و حوادث غیر مترقبه؛ لزوم نوسازی بافت فرسوده این محله حائز اهمیت است.

قائم مقام شهرداری منطقه ۱۱ با اشاره به این که بیش از ۲ هکتار از محله عباسی در بافت فرسوده قرار دارد؛ ادامه داد: در بافت فرسوده محله عباسی تاکنون بیش از ۴۹ درصد نوسازی شده است که این میزان از ابتدای سال ۹۵ تاکنون نیز افزایش قابل توجهی داشته است؛ به طوری که امسال ۷۲ پروانه ساختمانی برای این محله صادر شده است.

به گفته محمدی محدوده منطقه ۱۱ با دارا بودن بیش از ۱۰ درصد بافت فرسوده شهر تهران نیاز به توجه ویژه سرمایه گذاران و فعالان این بخش دارد که در حال حاضر با ارائه بسته تشویقی نوسازی بافت فرسوده و تخفیف های ۱۰۰ درصدی در هزینه های انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب، همچنین مجوزهای حفاری و اعطای تسهیلات ویژه؛ از توجیه اقتصادی بسیار مطلوبی نیز برخوردار است.

بر اساس این گزارش محله های آگاهی ، فروزش ،قلمستان و راه آهن فرسوده ترین محله های منطقه ۱۱ هستند.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس