تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل فروشگاه های شهروند از ارائه ۵۰ قلم کالای مورد نیاز هیات ها در چهاردهمین نمایشگاه عطر سیب خبر داد. به گزارش ایسنا، سید اکبر علوی  با بیان این که فروشگاه شهروند هم سو با اهداف عالی شهردار تهران در ارایه خدمات ویژه در  چهاردهمین نمایشگاه عطر سیب سهم اندکی را ایفا می کند، […]

[ad_1]

مدیرعامل فروشگاه های شهروند از ارائه ۵۰ قلم کالای مورد نیاز هیات ها در چهاردهمین نمایشگاه عطر سیب خبر داد.

به گزارش ایسنا، سید اکبر علوی  با بیان این که فروشگاه شهروند هم سو با اهداف عالی شهردار تهران در ارایه خدمات ویژه در  چهاردهمین نمایشگاه عطر سیب سهم اندکی را ایفا می کند، گفت: خوشبختانه با تلاش ویژه معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری در نمایشگاه عطر سیب امسال، شرایط بسیار خوبی ایجاد شده است.

مدیرعامل شهروند با اعلام این که در کالاهای ارایه شده، کیفیت عالی و قیمت مطلوب برای برخورداری هیات ها و دسته جات در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: شهروند براساس ابلاغیه واصل شده، ارایه دهنده خدمات به هیات ها و دسته جات در این نمایشگاه در تهیه اقلام مورد نیازشان است.

 وی با اشاره به اینکه بیش از ۵۰ بارکد قلم کالایی در غرفه های فروشگاه شهروند مستقر در چهارمین نمایشگاه فرهنگی عطر سیب، ارایه شده است، ادامه داد: برای این قلم کالاها ۴۰ درصد تخفیف ویژه قایل شدیم و در واقع شهروند در دهه محرم هماهنگ با عزاداران تخفیفات ویژه ای برای هیات ها و دسته جات در نظر گرفته است.

علوی خاطر نشان کرد: تخفیفات ما فراتر از تخفیفاتی است که در حال حاضر در فروشگاه های شهروند است.

بر اساس گزارش روابط عمومی نمایشگاه عطرسیب معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، وی با اشاره به این که در فضای بیش از ۱۰۰مترچند غرفه به موادغذایی مورد نیازهیات ها اختصاص داده شده است، گفت: این مواد غذایی شامل، برنج، حبوبات، روغن و تمامی اقلام غذایی مورد نیاز هیات های عزاداری است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس